Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders Collector's Edition gra
3.2307692307692
13

Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders Collector's Edition

Owen Wright potrzebuje twojej pomocy! Udaj się do brytyjskiego miasta i pomóż odnaleźć i ocalić Oliwię, córkę głównego bohatera w zatrważającej grze HO zatytułowanej Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders! Nowa część tej wspaniałej serii gier otwiera przed tobą drzwi do świata tajemnic i sekretów. Znajdź przestępcę, który porywa i zabija niezwinnych ludzi. Podejmij się rozwiązania tej niezwykłej sprawy, rozwiązuj mnóstwo łamigłówek i znajduj potrzebne ukryte obiekty. Pobierz grę Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders już dziś, całkowicie za darmo i nie pozwól Oliwii i Owen'owi zagubić się nawzajem!

BRINK OF CONSCIOUSNESS: THE LONELY HEARTS MURDERS COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY BRINK OF CONSCIOUSNESS: THE LONELY HEARTS MURDERS COLLECTOR'S EDITION

BRINK OF CONSCIOUSNESS: THE LONELY HEARTS MURDERS COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Rozwiązywanie zagadek, odkrywanie tajemnic i poznawanie tych wszystkich mrocznych sekretów nie jest już tak ciekawe jak było to wiele lat temu. Dziś, detektywi i policja zwyczajnie wkładają znalezione dowody do maszynerii, zbierają informację i przetwarzają za pomocą komputerów, z niewielka lub minimalną pracą naszych mózgów. Jednak kiedyś, nic nie było takie proste. Jeśli chcemy uruchomić nasze szare komórki, wypróbujmy nową grę, której fabuła osadzona jest w XIX wiecznym Londynie a nosi ona tytuł Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders, i pochodzi od dewelopera Big Fish Games. Jeśli więc jesteście gotowi podjąć to wyzwanie i zapolować na przestępce, dołączcie do nas w tej niezwykłej podróży i przeczytajcie ciąg dalszy tej recenzji!.. Read more

Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders jest druga już grą w tej serii gier HO single player, z wieloma elementami gatunków przygoda i puzzle. Gra jest doprawdy zdumiewająca! Znajdziemy tu mieszaninę typowych scen z ukrytymi obiektami, gdzie trzeba będzie odszukać przedmioty z listy, niektóre z nich składają się z dwóch odrębnych obiektów lub tez są interaktywne. Są tu jednak dodatkowo zadania, które zazwyczaj spotykamy w grach przygodowych jak prowadzenie piłki lub poukładanie przedmiotów według pewnych wytycznych. Jest z czego wybierać, jednak jeśli jakieś łamigłówki sprawią wam trudności, można zmienić ustawienia trudności i wybrać prostszy poziom z trzech dostępnych w grze. Oczywiście, oprócz tego sposobu na uproszczenie wam zabawy, można zawsze skorzystać z systemu podpowiedzi, który wyciągnie was z tarapatów.

Kolejną cechą, która się zajmiemy jest fabuła. Jeśli coś ma was zapewnić, że Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders jest warta nabycia pełnej wersji gry a nie tylko chwilowej zabawy z wersją demo, jest ta niezwykła opowieść: Będziemy pomagać parze detektywów rozwiązać sprawę seryjnego mordercy, który zabija ludzi nieszczęśliwie zakochanych. Morderca ten porwał córkę jednego z detektywów a ci martwią się, że może być ona jego kolejna ofiarą. Musimy więc pomóc detektywom w ich śledztwie, będziemy wraz z nimi badać mroczne scenerie i starać się ocalić niewinna dziewczynę.

Kolejne dwie cechy wyróżniają grę od typowych gier tego gatunku a są to grafika i muzyka. Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders jest pełna wspaniale wyglądających scen, mrocznych i nawiedzonych, usytuowanych na ulicach Londynu. Sceny HO wyglądają świetnie, ale co jest nawet lepsze to sceny przerywnikowe, gdzie podkłady głosowe są nad wyraz dobre i niesamowicie realistyczne. Ruchy warg postaci i pięknie ozdobiona szczegółami szata graficzna powodują, że całokształt nabiera bardzo realistycznego wyrazu.

Jedyną słuszna rzeczą, którą można powiedzieć o Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders, jest to, że to jedna z najlepszych gier HO single player. Wspaniała, oryginalna fabuła dosłownie przeniesie nas w wiek, wprost do Londynu a gra odsłoni przed nami wyzwania. Lub może zaskakująca grafika, która jest przepiękna połączona z posępnymi dźwiękami. Może to wszystko zapewni wams, że zagrać nie tylko warto, ale i trzeba! Miłej zabawy!