Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dom Tysiąca Drzwi: Płomień żmii. Edycja kolekcjonerska gra
4.4027777777778
72

Dom Tysiąca Drzwi: Płomień żmii. Edycja kolekcjonerska

Powstrzymaj tajemniczy klejnot, który zabił mieszkańców domu 1000 drzwi w nowej zachwycającej grze ukryte obiekty House of 1000 Doors: Serpent Flame. Poprowadź Kate Reed, która próbuje odkryć tajemnice domu. Dom jest przeklęty a klejnot, który posiada magiczne moce pojawia się tu co jakiś czas zabijając mieszkańców. Pomóż Kate znaleźć artefakt, z pomocą którego będzie w stanie przełamać klątwę i zapobiec fali morderstw. Rozwiązuj intrygujące łamigłówki i poznaj prawdę w grze House of 1000 Doors: Serpent Flame.

DOM TYSIĄCA DRZWI: PŁOMIEŃ ŻMII. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

DOM TYSIĄCA DRZWI: PŁOMIEŃ ŻMII. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Każdego roku słyszymy nową historię dotyczącą Apokalipsy, która zniszczy naszą planetę, ale jakoś ludzie nie boją się tej potencjalnej katastrofy. Przeżywszy niedoszłą przepowiednię kalendarza Majów, miłośnicy apokalipsy mogą wkręcić się w całkiem nową grę nosząca tytuł House of 1000 Doors: Serpent Flame jeśli mają ochotę trochę się zabawić! Ta gra ukryte obiekty pochodzi od dewelopera znanego jako Alawar Entertainment. Na początek przeczytajcie resztę naszej recenzji by dowiedzieć się o grze czegoś więcej i sprawdzić czy jest warta wypróbowania! Kto wie, jeśli wam się spodoba może zechcecie zakupić nielimitowaną wersję!.. Read more

House of 1000 Doors: Serpent Flame posiada bardzo ciekawą i intrygującą nazwę, co jest dobrym początkiem, jeśli chodzi o samą jej fabułę. Jak pewnie można domyślić się po tytule (Dom Tysiąca Drzwi: Ogień Węża) w grze dużą rolę odgrywają węże. Mówiąc bardziej dosłownie, czego dowie się główna postać Kate, przez tysiąc lat ogromny waż spał czekając by zaatakować świat i właśnie teraz nadszedł ten dzień! Na szczęście, możemy się przydać rozwiązując tajemnicę i pokonując bestię, ale by tego dokonać trzeba poświęcić kilka godzin by rozwiązywać różne problemy i zagadki, które tajemniczo opisane są w sześciu rozdziałach gry! Przygotujcie się na niespodziankę dzięki szybkiemu tempu gry i doskonalej fabule!

Jednakże, by cała fabuła mogła funkcjonować tak jak trzeba, grywalnośc House of 1000 Doors: Serpent Flame musi być równie dobra! I doprawdy ekipa dewelopera postarała się by przedstawić nam całkiem nowy sposób gry. Połączyli więc kilka gatunków by stworzyć wspaniałe gry z ukrytymi obiektami i wyzywające łamigłówki a także gry przygodowe. Jeśli graliście w poprzednie części serii, wiecie czego oczekiwać: w grach HO mamy listę tekstową z przedmiotami do odnalezienia. Niektóre z nich są interaktywne i są oznaczone na czerwono, co znaczy, że aby je wziąć trzeba połączyć kilka innych przedmiotów. Pomiędzy scenami HO możemy zagrać w jedną z wielu mini-gier, które są bardzo ciekawe. Do tego trzeba będzie pogłowić się nad łamigłówkami, które nakręcają całą grę podobnie jak gry przygodowe takie jak odblokowywanie drzwi czy aktywowanie starych mechanizmów. Pewna ciekawa czynność może znajdywać „dziwne „obiekty czyli przedmioty, które w żaden sposób nie pasują do scen. Jeśli niektóre z zadań was przerosną, zawsze można skorzystać z podpowiedzi lub sprawdzić mapę.

Kolejna dobrą stroną gry House of 1000 Doors: Serpent Flame jest strona wizualna! Jest bezspornie doskonała a odlotowa animacją. Ogień i inne efekty specjalne wyglądają tak prawdziwie, że czasem można naprawdę się przestraszyć. Do tego, sceny przerywnikowe są bardzo dobre a podkłady pięknie namalowane. Postacie są zrobione w idealny sposób. Z drugiej strony, efekty audio są przeciętne, ale pasują do atmosfery.

Podsumowując, House of 1000 Doors: Serpent Flame jest ponadprzeciętną grą ukryte obiekty z elementami tajemnicy, łamigłówek i przygody. Doskonała fabuła i wciągająca gra z pewnością rozpali zainteresowanie graczy a efekt powielą efekty wizualne. Nie zapomnijcie więc pobrać gry i wypróbować już dziś!