PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Niekończąca się podróż: Nowa Atlantyda

Zanurkujesz w najgłębszym błękicie oceanu Spokojnego i poznasz wielkość Marsa. Te wielkie przygody czekają na ciebie w Eternal Journey: New Atlantis. Jak już zapewne się domyślasz twoim zadaniem będzie rozwiązywanie najbardziej enigmatycznych spraw świata archeologii: początków Atlantydy. Musisz dowiedzieć się skąd się wzięła. Podczas badań nad antycznymi posągami na dnie oceanu, nagłe rzeczy wprawiają cię w osłupienie. Podróżując przez nowe miejsca , fabuła gry staje się coraz bardziej intrygująca. Wspaniałe łamigłówki nigdy ci się nie znudzą. Eternal Journey: New Atlantis ofiaruje ci niezwykłą, oszałamiającą przygodę!

Title - Niekończąca się podróż: Nowa Atlantyda Game Download for PC and Mac Description - Enjoy Niekończąca się podróż: Nowa Atlantyda, a Ukrytymi Przedmiotami game presented by Alawar Entertainment. Zanurkujesz w najgłębszym błękicie oceanu Spokojnego i poznasz wielkość Marsa. Te wielkie przygod...

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Niekończąca się podróż: Nowa Atlantyda. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NIEKOŃCZĄCA SIĘ PODRÓŻ: NOWA ATLANTYDA ZRZUTY EKRANU