Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Committed: Mystery at Shady Pines gra
3.8148148148148
27

Committed: Mystery at Shady Pines

Deweloperzy Fugazo przygotowali orygialny projekt z gatunku HO pt. Committed: Mystery at Shady Pines. Jeśli widziałeś zapowiedzi, możesz odnieść wrażenie, ze gra jest cienista i mroczna. Nie chcemy jednak wyjawić szczegółów więc wszystkiego się dowiesz sam, gdy zaczniesz grać w Committed: Mystery at Shady Pines. Zaintrygowany?Możemy zdradzić kikla szczegółów. Na początku gry znajdujesz się w miejscu wyglądającym jak wariatkowo, jednak nie masz pojęcia jak się tu znalazłeś. Jeśli chcesz poznać dalszy ciąg, będziesz musiał przejść do gry!

COMMITTED: MYSTERY AT SHADY PINES ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY COMMITTED: MYSTERY AT SHADY PINES

COMMITTED: MYSTERY AT SHADY PINES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Committed: Mystery at Shady Pines jest kolejnym projektem z gatunku HO od Fugazo, który sprawi wam wiele radości... Read more

Gdy znajdziecie się przykuci do łóżka beż świadomości kim jesteście i skąd się tu wzięliście, stwierdzicie, że jest to typowa sytuacja dla tej gry. Jest to historia, która powtarza się s kółko. Committed: Mystery at Shady Pines jest grą, która znajduje oryginalna prezentację danej sytuacji. Znajdziecie tu mnóstwo mini-gier, wyzywających łamigłówek, które są całkiem fajne.

Sceny z ukrytymi obiektami są niezagracone ale dość ciężko znaleźć przedmioty, łamigłówki są szatańskie a przewodnik nie daje nam żadnych odpowiedzi,.

Największym sukcesem gry jest mapa. Zawsze daje nam znać gdzie się znajdujemy i gdzie musimy pójść. Jednak i mapa nie jest doskonała. Niektóre miejsca nie są na niej wskazane, więc możemy poczuć się zdezorientowani. Powoduje to, że błądzimy i próbujemy znaleźć to, czego nie odnaleźliśmy wcześniej.

Na szczęście, w grze znajdziecie doskonałe podkłady głosowe. Główny bohater jest zmieszany sytuacją i nie ma pojęcia co się dzieje. Podkład muzyczny dodaje grze szyku, depresji i nie powtarza się. Grafika jest powalająca.

Szukacie dobrej gry HO z dobrą porcją wyzwania i świetnym wykonaniem? Jeśli tak, polecamy Committed: Mystery at Shady Pines.Jest to godna polecenia wskaż i kliknij. Halloween jest tuz za rogiem, a ta gra doskonale odpowiada jego atmosferze! Polecamy!