Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mroczne Historie: Grzechy Przodków. Edycja Kolekcjonerska gra
3.6521739130435
92

Mroczne Historie: Grzechy Przodków. Edycja Kolekcjonerska

Nie ma nic gorszego jak dowiedzieć się, że twoja ukochana narzeczona została porwana. Zmierz się z ta tragedią w nowej, niezwykłej grze HO pt. Mroczne Historie: Grzechy Przodków. Edycja Kolekcjonerska! Poznaj Ethana Black'a i pomóż mu odzyskać ukochaną Clair po tym jak została mu odebrana przez złe istoty Bez Twarzy! Przemierzaj opuszczone miasto, znajdź wszystkie ukryte przedmioty i ocal Clair zanim będzie za późno! Pobierz Mroczne Historie: Grzechy Przodków. Edycja Kolekcjonerska już teraz i zostań bohaterem! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

MROCZNE HISTORIE: GRZECHY PRZODKÓW. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

MROCZNE HISTORIE: GRZECHY PRZODKÓW. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przypadek, gdzie zwykła podróż zmienia się w dramatyczna walkę o przetrwanie jest dość powszechny dla gier z gatunku ukryte obiekty przygoda i łamigłówki. Regułą jest próba ocalenia lub odnalezienia kogoś jednak poziom wyzwań może być różny. A co z Dark Strokes: Sins of the Fathers, nową grą HO od Alawar Entertainment?.. Read more

Tym razem, wcielisz się w postać Ethana, który musi odnaleźć porwana narzeczoną Clair. Tak, to dość znana fabuła, jednak niech was to nie zraża. Wprost przeciwnie, Dark Strokes: Sins of the Fathers może zachwycić nas najlepszą prezentacja opowieści, która od samego początku wciąga nas w wir wydarzeń,

Wszystkie 58 różnorodnych lokacji w Dark Strokes: Sins of the Fathers posiada wspaniały dizajn, podobnie jak jej 20 scen z ukrytymi przedmiotami. Trudno będzie wam znaleźć grę, która posiada równie piękne ilustracje i wspaniała atmosferę gry. Dzięki doskonałej szacie graficznej, sceny HO są zawsze przejrzyste, ze sprytnie ukrytymi, niezbyt małymi obiektami. Interakcja w grze pokazuje bardzo dobrą równowagę ukrytych obiektów i łamigłówek. Podczas gdy sceny HO są dość poręczne, niektóre łamigłówki i mini-gry mogą naprawdę nadwyrężyć nasz umysł. Tak dawno doświadczyliśmy tego uczucia!

Podsumowując, Dark Strokes: Sins of the Fathers jest doskonałą grą o wspaniałym wykonaniu wizualnym i intrygująca fabułą. Jej posępne otoczenie daje ci poczucie bezpośredniego uczestniczenia w wydarzeniach. Ta gra może łatwo stać się najwyżej ocenianą lub też podjąć walkę o tytuł najlepszej gry 2012r.