Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Ghost Encounters: Deadwood gra
3.7333333333333
30

Ghost Encounters: Deadwood

Witamy na Dzikim Zachodzie w nowej, niezwykłej grze HO pt. Ghost Encounters: Deadwood! Poznaj ducha o imieniu Blackjack, który zanim zginął zabił 21 osób a po śmierci odebrał jeszcze więcej zyć! Podejmij wyzwanie i połóż kres tej morderczej kampanii! Gotowy na zmierzenie się z niezwykłymi łamigłówkami i przemierzanie wspaniałych lokacji? Czy nie brak ci odwagi by powstrzymać klątwę i zostac prawdziwym bohaterem? Poczekaj zatem na ukazanie się Ghost Encounters: Deadwood a obiecujemy, że watro będzie poczekać!

GHOST ENCOUNTERS: DEADWOOD ZRZUTY EKRANU

GHOST ENCOUNTERS: DEADWOOD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ghost Encounters: Deadwood jest gra o tematyce dzikiego zachodu od Anarchy Enterprises ze złowroga zjawą terroryzującą mieszkańców małego, miłego miasteczka... Read more

Na początek, byliśmy raczej sceptyczni jako, że mroczne gry HO sa nadużywane przez deweloperów. Musieliśmy zatem odrzucić wszelkie uprzedzenia by stworzyć obiektywną recenzję tej gry. Ku naszemu zaskoczeniu, Anarchy Enterprises okazali się świetnym producentem, oferując nam wspaniałą grę Ghost Encounters: Deadwood. Po pierwsze, jest tu sporo do roboty I ciagle natykami sie na wyzywające zadania. To jedna z tych gier, do które pragniesz od razu powrócić. Po drugie, fabuła jest na tyle ekscytująca, że koniecznie musisz wiedzieć co stanie sie dalej I dlaczego.

Chociaż łamigłówki I mini-gry są zwykłymi match-3, łamigłówkami, itp. Doskonale pasują do gry I jej otoczenia. Ze scenami HO w stylu stosu, Ghost Encounters: Deadwood podaża za starym stylem gatunku. Jednakże, sceny te są świeże I przejrzyste I nigdy nie sa męczące. W każdym razie, system podpowiedzi jest dostepny w obu trybach gry (casual, zaawansowany) I szybko się ładuje.

Ze strony graficznej, gra wydaje się wyładowana różnymi ilustracjami wysokiej jakości. Muzyka jest subtelna, niezbyt westernowa, jednak ciekawa.

Jednakowoż, nie jest to progrsywna gra HO jako, że większość łamigłówek jest prosta I przejrzysta. Będzie to z pewnością dobra przygoda dla nowicjuszy I średnio-zaawansowanych fanów gatunku, zapaleńcy znają tu niewiele wyzwań. Czasami jednak, dobra historia w połączeniu z dobrą grafiką w relaksującej grze jest właśnie tym czego potrzebujemy by zabawić się w nudny dzień.