Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Skarb na Tajemniczej Wyspie: Statek Widmo gra
3.56875
160

Skarb na Tajemniczej Wyspie: Statek Widmo

Pewna młoda kobieta wybiera się na tropikalną wyspę aby odwiedzić tam swoją przyjaciółkę. Jej spodziewany wypoczynek zamienia się jednak w przerażające odkrycie! Okazuje się bowiem, że jej koleżanka zaginęła bez śladu, a wyspa jest zamieszkana przez duchy oraz zjawy. Miejscowy szaman robi wszystko, co znajduje się w jego mocy aby powstrzymać złe moce i przywrócić dawne życie do całego miejsca. Pomóż szamanowi w przeczesywaniu brzegów wyspy w poszukiwaniu licznych ukrytych wskazówek w nowej grze pt. "The Treasures of Mystery Island: The Ghost Ship". Odnajdź się w mistycznej i tajemniczej atmosferze podczas rozgrywki w tą produkcję! Możesz pobrać "The Treasures of Mystery Island: The Ghost Ship" już teraz zupełnie za darmo, więc nie zwlekaj ani chwili dłużej i rozpocznij bitwę z zaświatami!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SKARB NA TAJEMNICZEJ WYSPIE: STATEK WIDMO ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SKARB NA TAJEMNICZEJ WYSPIE: STATEK WIDMO

SKARB NA TAJEMNICZEJ WYSPIE: STATEK WIDMO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Poszukiwanie duchów lub walka z siłami zła stanowi ulubione motywy przewodnie dzisiejszych gier przygodowych. Five-BN, firma szerzej znana jako producent serii “The Treasures of Mystery Island”, sukcesywnie rozwija ich tematykę. W przeciwieństwie do większości wydawców, którzy raz dorobiwszy się żyły złota, brną w nią dalej do zupełnego wyczerpania zapasów, wydawcy nowej gry przygodowej pt. “The Treasures of Mystery Island: Ghost Ship” zawsze starają się sprawić, aby ich produkcja była jak najbardziej świetna i wyjątkowa... Read more

Szczerze powiedziwszy, nie przypominamy sobie, żebyśmy zostali kiedykolwiek tak wciągnięci poszukiwaniem ukrytych przedmiotów. Jeżeli dwie poprzednie części z tej serii przypadły Ci do gutu, to ta na pewno także Ci się spodoba. “The Treasures of Mystery Island: Ghost Ship” nie jest standardowa grą na poszukiwanie ukrytych przedmiotów, lecz ekscytującą przygodówką, która posiada wiele unikatowych rozwiązań. W grze tej będziesz się błąkał, przeszukiwał scenerie i wytężał swój umysł. Obecne tutaj łamigłówki nie są zbytnio trudne czy też frustrujące, ale jeżeli przyjdzie Ci w nich utknąć, zawsze masz możliwość ich pominięcia. Niektóre z ukrytych przedmiotów są niemalże niemożliwe do odnalezienia, ale system wskazówek okazuje się nadzwyczaj hojny.

Z trudem przypominamy sobie jakąkolwiek inną grę, która odznaczałaby się taką wspaniałą grafiką, jaka jest obecna w “The Treasures of Mystery Island: Ghost Ship”. Całe opracowanie graficzne jest naprawdę dobrze sporządzone z naciskiem na oddanie środowiska i atmosfery występującej w grze. Znajdująca się tutaj muzyka oraz efekty dźwiękowe są tak realistyczne, że niemalże odnosimy wrażenie, iż sami znajdujemy się na tej tajemniczej, przepełnionej duchami wyspie. Pomimo faktu, że gra ta posiada dwa zbyt małe przedmioty, to jej wspaniała rozgrywka i intrygująca fabuła sprawiają, że jest ona dla nas niesamowicie wciągająca. Naszym zadniem “The Treasures of Mystery Island: Ghost Ship” stanowi bezkonkurencyjny numer jeden jeżeli chodzi o przygodówki.