Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Jolly Gang's Misadventures in Africa gra
4.3
30

The Jolly Gang's Misadventures in Africa

Poznaj Moxxie, członkinie Jolly Gang'u podróżująca po Afryce w poszukiwaniu ukrytych skarbów! Gdy odkrywa, że stara mapa pokazuje miejsce ukrycia niewiarygodnego skarbu nic nie jest w stanie powstrzymać jej by złapać najbliższy samolot do Namibii razem z przyjaciółmi Shaggim i Boar! Pobierz The Jolly's Gangs Misadventures in Africa i stań się częścią niesamowitej przygody pełnej łamigłówek i tajemnic. Dołącz do poszukiwań profesora i ukrytych skarbów! Powodzenia!

THE JOLLY GANG'S MISADVENTURES IN AFRICA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE JOLLY GANG'S MISADVENTURES IN AFRICA

THE JOLLY GANG'S MISADVENTURES IN AFRICA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dziś prezentujemy kolejny projekt Alawar Entertainments, którzy zawsze tworzą kreatywne i piękne gry. The Jolly’s Gangs Misadventures in Africa oferuje ci niepowtarzalna okazję poznania Moxie i jej przyjaciół. Wyruszysz z nimi w podróż po Namibii w poszukiwaniu zaginionych skarbów... Read more

The Jolly’s Gangs Misadventures in Africa została stworzona przez niezwykle utalentowanych dizajnerów. Grafika jest czyta i przejrzysta. Ta niesamowita gra z gatunku HO zawiera niebanalny scenariusz, piękny i dopasowany proces gry.

Jedna z najbardziej ujmujących rzeczy w grze The Jolly’s Gangs Misadventures in Africa jest atmosfera, w która się zanurzamy. Każda scena przedstawiona jest niezwykle szczegółowo a razem z podkładem muzycznym tworzą wyśnione miejsce do życia.

Niestety, pewna cecha gry zawiodła nas. Jest to porażka techniczna podkładów głosowych, które nie są przedstawione w języku angielskim co potwornie rozprasza gdy brniemy głębiej w grę. Niestety, nie ma też możliwość wyłączenia dźwięku bez utracenia efektów dźwiękowych całej gry. Napisy są po angielsku, jednak, zabawne głosy dodają dziwnego charakteru postacią.

Nie znaczy to jednak, że gracze w różnym wieku nie znajdą przyjemnością grajac w The Jolly’s Gangs Misadventures in Africa. Dlatego tez szczerze polecamy grę dla całej rodziny!