Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Gardenscapes gra
3.5794032723773
1039

Gardenscapes

Stwórz ogród swoich marzeń! Zbadaj pokoje tego wspaniałego pałacu w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i przywróć dawną świetność ogrodom w grze "Gardenscapes"! Pod ręką masz rozmaite narzędzia ogrodnicze, które pomogą Ci urządzić to miejsce jak tylko zechcesz. Za zarobione pieniądze będziesz mógł zakupić dodatkowe wyposażenie ogrodu, takie jak ławki, płoty, staw, a nawet psia buda. Użyj wyobraźni i doprowadź swój ogród do rozkwitu, a będziesz mógł wziąć udział w konkursie na "Najlepszy Ogród". Baw się dobrze!

GARDENSCAPES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Playrix Entertainment przedstawia swoje nowe dzieło - grę pod tytułem “Gardenscapes”. Jest to połączenie gry na czas z poszukiwaniem ukrytych przedmiotów. Zgodnie z fabułą, musisz przywrócić niegdyś wspaniały ogród do dawnej świetności, kupując mnóstwo gotowych elementów... Read more

Geniusz gry tkwi w tym, że nie ogranicza się ona do zdobywania przedmiotów, ale oferuje także wykonywanie rozmaitych czynności. Im szybciej znajdziesz przedmioty dla swoich klientów, tym więcej Ci zapłacą i tym szybciej będziesz mógł kupić nowe wyposażenie swojego ogrodu. Po drodze czeka na Ciebie mnóstwo drobnych wyzwań. Od czasu do czasu będziesz otrzymywał wiadomość z różnymi poleceniami. Nie przegap więc symbolu listu, który pojawia się w prawym rogu ekranu. W związku z dodatkowymi zadaniami będziesz musiał odwiedzić każdy z 15 pokoi w grze około dziesięciu razy w trakcie gry.  Sprawia to, że gra staje się nieco powtarzalna. Mimo to, trudno jest sobie wyobrazić, że ktokolwiek mógłby nudzić się w trakcie tej gry,

a to z powodu olśniewającej oprawy. Każdy pokój tętni barwami i każdy obiekt, którego szukasz, jest rozpoznawalny, choć niektóre z nich są wyjątkowo egzotyczne. Czyni to proces poszukiwań bardziej ekscytującym i dynamicznym.

Prócz niezbyt dużej liczbie pokoi do odwiedzenia jedyną wadą gry “Gardenscapes” jest brak oryginalności, jeśli chodzi o system podpowiedzi. Jak w większości gier ukrytych przedmiotów, gracz musi “zarobić” na podpowiedzi, odnajdując znaki zapytania, klikając na kamerze, która na chwilę ujawni lokalizację przedmiotu i znajdując termometry, które wskazują odległość przedmiotu. Jednak wszystkie te wady znikają e obliczu wspaniałych ilustracji i idealnej oprawy tej gry.