Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Gardenscapes: Mansion Makeover gra
3.2090395480226
354

Gardenscapes: Mansion Makeover

Nie możemy się doczekac na ukazanie się nowej, uroczej i obiecującej gry HO! Witamy z powrotem w Gardenscapes! To druga część zatytułowana Gardenscapes 2: Mansion Makeover oferuje ci odtworzenie starego domu i sprawienie by wyglądał gościnnie i przytulnie. Stań się projektantem i uzywaj wyjatkowych przedmiotów by stworzyc oryginalny wygląd wnetrz. Znajdź 3000 ukrytych obiektów, które mogą się przydać podczas remontu! Rozwiazuj niezwykłe łamigłówki i zmień przedpokój w arcydzieło!

GARDENSCAPES: MANSION MAKEOVER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jak jest najpiękniejsza i najbardziej urokliwa gra HO o ogrodzie? Oczywiście Gardenscapes: Mansion Makeover, najnowsza produkcja od Playrix Entertainment i kolejnym rozdziałem w serii Gardenscapes. Gardenscapes: Mansion Makeover jest jak stary przyjaciel, którego przez chwilkę nie widzieliśmy, który wiele się nie zmienił jednak nabrał kilka nowych cech. Posiadasz ogród, który stał się popularny i odwiedza go codziennie mnóstwo ludzi. Jako, że przez pewien czas nie byłeś w ogrodzie, teraz trzeba go doprowadzić do porządku zanim przyjdą kolejni zwiedzający... Read more

Podczas gdy sceny w domu zostały napakowane nowymi przedmiotami, pewne cechy zostały takie same jak w poprzedniej części. Są tu zatem zwykłe złote monety, które trzeba zbierać w każdej scenie by zwiększyć dochód. System podpowiedzi pracuje równie dobrze – znajduje się znaki zapytanie w scenach, które natychmiast pokażą nam ukryty przedmiot. W Gardenscapes: Mansion Makeover musisz upominać się o zyski, co może być dość denerwujące przy grze na czas.

Podobnie jak poprzednia gra, kamerdyner jest bardzo zabawny i za każdym razem jego postać wywołuje uśmiech. Jednakże, programiści dodali więcej interakcji pomiędzy kamerdynerem a niektórymi przedmiotami w pokoju. Przykładowo, klikając na telewizor, odtworzysz krótki filmik Austina, kamerdynera lub też reklamy gier Playrixu. Co więcej, mamy tu również różnorodne udoskonalenia do domu, które różnią się zarówno wyglądem jak i ceną, którą trzeba za nie zapłacić

Podsumowując, Gardenscapes: Mansion Makeover nie oferuje nam nic nowego, jednak wciąż posiada ten sam urok i tą samą wspaniała atmosferę, jaką oferowała nam pierwsza część. Jednakowoż, jest to zadziwiająca i cudowna gra HO, która pomimo powtarzających się rzeczy zapewnia nam wiele świetnej zabawy. Powodzenia!