Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Foreign Dreams gra
4.5
18

Foreign Dreams

Pewne okropne wydarzenia, których Victor doświadczył w dzieciństwie nie pozwalają mu na spokojne życie. Od lat nawiedzają go koszmary do czasu, gdy pewna młoda kobieta oferuje mu pomoc. W grze Foreign Dreams, kobieta wkracza w świat przerażających i mrocznych snów by wybawić Victora przed smutnymi wspomnieniami. Zanurz się w jego sny i odkryj przyczynę koszmarów! Pobierz już teraz, całkowicie za darmo Foreign Dreams i ciesz się ta fascynującą grą HO adventure!

FOREIGN DREAMS ZRZUTY EKRANU

FOREIGN DREAMS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Naprawianie czyichś snów jest dziwnym zajęciem, prawda? Jednakże, twórca nowej gry w chowanego pt. Foreign Dreams – Turbo Games, łatwo stawia cie w pozycji kobiety, która przenosi się w cudze sny... Read more

Jak można łatwo zauważyć, Foreign Dreams, jest grą z gatunku ukryte obiekty, której akcja rozgrywa się w tajemniczym i mrocznym świecie snów. Gra posiada przejrzystą strukturę podzieloną na posegregowane tematycznie sny, które zawierają sceny z ukrytymi obiektami. Zbieranie przedmiotów nie jest trudne jako, że grafika i same obiekty są bardzo wyraziste. Jeśli utkniesz, system podpowiedzi jest zawsze gotów do pomocy. Jest tu w miarę dużo mini-gier, z których większość jest standardowa i dobrze znana w grach tego typu.

Przeciwnie do nowoczesnych gier tego gatunku, Foreign Dreams nie próbuje nas zachwycić fabułą, szatą graficzną, w zamian oferuje tradycyjne uczucie tajemniczości i urocze lokacje. Długość gry jest przeciętna i wynosi ok.4 godzin w zależności od umiejętności gracza. Niestety, z powodu nierozbudowanej fabuły, wiele snów powtarza się, co sprawia, że druga część gry jest dosyć nudna.

Świat snów, od strony graficznej, przedstawiony jest dobrze i udziela nam się ten mroczny nastrój, upiorna kolorystyka i maleńkie obiekty. Animacje wyglądają nienagannie i odciągają uwagę od niektórych denerwujących scen.

Nie jest tajemnicą, że Foreign Dreams nie jest idealną grą, jednak stara się być na swój czarujący sposób. Zabawi cie ilustracjami, okultystyczną atmosferą i motywami wizualnymi do samego końca!