Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dom Tysiąca Drzwi: Ręka Zoroastera. Edycja Kolekcjonerska gra
3.2901554404145
193

Dom Tysiąca Drzwi: Ręka Zoroastera. Edycja Kolekcjonerska

Podróżuj dookoła świata, odwiedź Tybet, Jeruzalem, Madagaskar i inne miejsca w sequelu jednej z najbardziej popularnych gier HO House of 1000 Doors! Nadchodzi Dom Tysiąca Drzwi: Ręka Zoroastera. Edycja Kolekcjonerska! Poznaj Kate Reed i jej przyjaciela Gabriela, który potrzebuje pomocy! Zbadaj dom, rozkoszuj się 15 różnorodnymi lokacjami i znajduj potrzebne przedmioty. Mnóstwo łamigłówek i mini-gier wraz z ekscytującą fabułą czekają na ciebie w Dom Tysiąca Drzwi: Ręka Zoroastera. Edycja Kolekcjonerska.

DOM TYSIĄCA DRZWI: RĘKA ZOROASTERA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

DOM TYSIĄCA DRZWI: RĘKA ZOROASTERA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W nowym sequelu od Alawar Entertainment pt. House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster, ponownie spotkacie Kate Reed i wyruszycie w miłą podróż dookoła świata. Tybet, Jerozolima, Madagaskar i inne miejsca musisz odwiedzić by zbierać różne artefakty, które pomogą ci ocalić mieszkańców domu 1000 drzwi od okrutnej klątwy... Read more

Szybkie ukazanie się kolejnego rozdziału tej serii rodzi wątpliwości odnośnie jakości tego tytułu. Jak zapewne pamiętacie, pierwsza część była raczej dobra i zyskała wiele pozytywnych komentarzy Nasze pytanie jest zatem oczywiste, czy deweloperzy udoskonalili grę czy też wykorzystali reputacje pierwszej części House of 1000 Doors: Family Secret.

Na szczęście, House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster jest niezłym sequelem do tej, ciemnej w tonacji serii gier. Podobnie jak w pierwszej części, druga także opatrzona jest wieloma, sprytnie wymyślonymi łamigłówkami i mnóstwem scen z ukrytymi przedmiotami. Jest tu ponad 30 mini-gier i łamigłówek wplecionych w 100wspaniałych lokacji. Gra jest bardzo pomysłowa a proces poszukiwania ukrytych przedmiotów wcale nie jest męczący.

Co więcej, gra dysponuje pomocna mapą, która pokazuje jak różne są dane lokacje i wskazuje te, które już ukończyliście. W grze House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster nie ma znaczenia w jakim trybie gramy (zwykły lub ekspert) gdyż oba są bardzo pomysłowe. Ani początkujący gracze ani weterani nie będą pominięci jako, że gra stworzona jest w taki sposób by dopasować się do umiejętności gracza.

Ze strony wizualnej, House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster zaskakuje swoją wspaniałą plastyką. Wyśmienita i subtelna grafika wraz z delikatnym podkładem muzycznym pozwalają na prawdziwe uczestnictwo w grze.

Podsumowując, tytuł ten z pewnością jest świetnym dodatkiem do naszej biblioteki gier HO. Alawar Entertainment rządzi!