Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Po drugiej stronie lustra 2: Zemsta Wiedźmy gra
3.3909090909091
110

Po drugiej stronie lustra 2: Zemsta Wiedźmy

Nowa, fantastyczna i niezwykła przygoda HO jest już w drodze! Nie możemy się doczekać na sequel dobrze znanej gry pt. Po drugiej stronie lustra 2: Zemsta Wiedźmy! I znów poddany jest próbie związek matki z synem. W grze będziesz musiał pomóc matce ocalić swe dziecko od klątwy! Rozkoszuj się 5 wyzywającymi rozdziałami i przemierzaj ponad 30 zdumiewających lokacji, rozwiązuj łamigłówki i pomóż zdesperowanej matce na ponowne spotkanie z synem.

PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA 2: ZEMSTA WIEDŹMY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA 2: ZEMSTA WIEDŹMY

PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA 2: ZEMSTA WIEDŹMY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

By napisać recenzję Behind the Reflection 2: Witch’s Revenge, druga część w dobrze znanej serii HO od Alawar Entertainment, wystarczy wkleić przegląd poprzedniej części. Behind the Reflection, i gotowe! Prawdę mówiąc, sequel bardzo przypomina swojego poprzednika... Read more

Fabuła Behind the Reflection 2: Witch’s Revenge nie jest niczym specjalnym, jako, że jest bardzo podobna do fabuły poprzedniej części. Wiedźma, pokonana przez nas poprzednio, wróciła i uwięziła twojego syna za lustrem po raz kolejny. By wydostać dziecko, trzeba pokonać wredna czarownicę.

Jeśli deweloperzy nie zmienili wiele w opowieści,grafika stała się bardziej profesjonalna. Zamiast prostych przedmiotów 2D, gra posiada fajne 3D. Sceny z ukrytymi przedmiotami wyglądają całkiem dobrze jednak wychodza lekkie braki w animacji. Postacie wyglądają dość statycznie chociaż ich zombiasty wygląd jest dość straszny. Z powodu statyczności scen HO, gra może wydać się monotonna.W każdym razie, jest spora ilośc fanów, których taka gra pasjonuje.

Jeśli chodzi o poziom wyzwań w Behind the Reflection 2: Witch’s Revenge, jest raczej słaby, jednak idealny dla nowicjuszy. Łamigłówki są łatwe, jednak wszystkie mają sens. Pomimo ziarnistej grafiki, szukanie ukrytych przedmiotów jest przyjemne.

Męcząca opowieść, marna jakość grafiki 3D i mało ciekawe zadania – to wszystko znajdziecie w Behind the Reflection 2: Witch’s Revenge.Szczerze mówiąc, nie tego spodziewaliśmy się po Alawar Entertainment. Jako prawdziwy mistrz gier casual, deweloper może pochwalić się znacznie lepszymi produkcjami niz ta. Jednakże, jeśli podobała wam się pierwsza część, z pewnością przekona was I ta. Powodzenia!