Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Family Vacation: California gra
3.8557692307692
104

Family Vacation: California

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że fabuła gier z Ukrytymi Przedmiotami opiera się z reguły na morderstwach, porwaniach, czy też jakiś innych kryminalnych występkach. Wszystko to zaczęło się już robić dosyc mdłe, nie sądzisz? Z tego właśnie powodu Meridian4 oraz Ocean Media zdecydowali się spróbować czegoś zupełnie nowego. "Family Vacation California" jest świeżą, przyjemną oraz kolorową grą, w której wybierzesz się do Kalifornii wraz z Barb oraz jej rodziną. Barb zamierza wystąpić w programie PriceIsNice!, a Twoje zadanie polega tutaj na pomożeniu rodzinie Barb w podróży do Kalifornii i we wsparciu Barb aby wygrała program! Przygotowania do podróży zawsze zajmują całą masę czasu- trzeba zapakować walizki, dotrzeć na czas na lotnisko, zadomowić się w hotelu, itd.! Z tego właśnie powodu na pewno nie znudzisz się podczas grania w "Family Vacation California".

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FAMILY VACATION: CALIFORNIA

FAMILY VACATION: CALIFORNIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli szukasz lekkiej i dobrej gry HO dla całej rodziny, Family Vacation: California od Meridian4 w zupełności spełnia te kryteria. Jeśli masz dość opowieści kryminalnych i tęsknisz za słonecznymi dniami lata w te jesienne dni i wieczory, ta gra z pewnością da ci chwilę wytchnienia... Read more

W odróżnieniu od mrocznych i ciemnych gier z gatunku ukryte obiekty, Family Vacation: California wypada niezwykle zawierając wesołe i jasne sceny i komiksowa grafikę. Ta spokojna, czasami nawet ślamazarna gra jest bardzo prosta i zawiera jedna łamigłówkę HO za drugą. Choć większość obiektów jest bardzo mała, nie ma większego problemu ze znalezieniem ich. Mini-gry nie powinny być wyzwaniem dla dorosłych graczy, jednak będą stanowić nie lada wyzwanie dla dzieci.

Technicznie, Family Vacation: California funkcjonuje całkiem nieźle. Deweloperzy postarali się by gra wolna była od irytujących przeszkód. System podpowiedzi jest dobrze zrobiony i działa bez problemów.

Niestety, Family Vacation: California nie ma podkładów głosowych. Pomimo tego, nie utrudnia to graczom podążania płynnie za treścią fabuły. Jednakże, według nas, podkład głosowy przyczyniłby się do zwiększenia atrakcyjności gry dla najmłodszych graczy.

Family Vacation: California jest z pewnością grą rodzinną tworząca doskonałą, leniwą atmosferę letnich wakacji. Jeśli jesteś rodzinnym człowiekiem, jest to świetna gra, w która miło zagrać ze swoimi pociechami. Jeśli jednak wybierzesz grę dla siebie, nie znajdziesz tu super wyzwań.