Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
PuppetShow: Destiny Undone Collector's Edition gra
3.4
15

PuppetShow: Destiny Undone Collector's Edition

W nowej, ujmującej grze ukryte obiekty PuppetShow: Destiny Undone zmierzysz się z niezwykłą przygodą pomagając detektywowi zbadać tajemnicza sprawę związaną z niewyjaśnionym zaginięciem kilkoro ludzi z miasta. Gdy detektyw zmierza do prawdy okazuje się, że zaginięcia te mają związek z potwornymi kukiełkami. Co stało się z tymi ludźmi? Zginęli czy tez może są gdzieś przetrzymywani wbrew ich woli? Musisz rozwiązać wiele intrygujących łamigłówek zanim poznasz prawdę i znajdziesz tego, kto za tym wszystkim stoi.

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PUPPETSHOW: DESTINY UNDONE COLLECTOR'S EDITION

PUPPETSHOW: DESTINY UNDONE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Lubisz horrory? No cóż, wielu ludzi na całym świecie uważa, ze filmy o kukiełkach są mroczne i trzeba się z tym zgodzić. Wydaje się, że pomysł strasznych kukiełek znajduje się także w grach, dlatego też mamy tu bardzo dobrą serię gier pt. PuppetShow. Teraz możemy podziwiać kolejna grę w tej serii pt. PuppetShow: Destiny Undone! Ta oryginalna gra pochodzi od grupy deweloperskiej ERS G-Studio, która wykonała przy piątej już części kawał dobrej roboty. Jeśli jesteś gotowy na zatrważającą przygodę i sporą dawkę zdrowego strachu i adrenaliny, dołącz do nas w naszej recenzji a jeśli ci się spodoba, wypróbuj grę za darmo!.. Read more

Oczywiście tym, co każda dobra gra z ukrytymi przedmiotami musi mieć to ciekawa i miła fabuła. PuppetShow: Destiny Undone taką posiada. Fabuła ta nosi pewne odniesienia do poprzednich części serii. Wcielamy się więc w rolę detektywa, przed którym stoi zadanie zbadania sprawy nieprzyjemnego fenomenu, który miał miejsce w miasteczku ironicznie nazwanym Joyville (Miasto radości). Nie ma tu wesołych ludzi a w mieście znajdziemy raczej kukiełki i wiele różnych mechanizmów. Cała trudność zaczyna się po spotkaniu małej dziewczynki, która mówi ci, że jej ojciec zaginął. Chcesz jej pomóc, więc przeszukujesz jej dom w poszukiwaniu poszlak, ale ani przez moment nie podejrzewasz, że coś jest nie tak. Niestety, znajdujesz się w centrum sieci oszustwa i mrocznych kukiełkowych rzeczy, w dodatku musisz znaleźć sposób na wydostanie się stąd i ocalenie wielu niewinnych ludzi! To nie łatwe zadanie! Trzeba przyznać, że fabuła jest bardzo dobra, więc możesz wypróbować wersję próbną, jeśli też tak sądzisz. Jeśli zdecydujesz się na nielimitowana wersję, możesz zakupić ją już teraz.

PuppetShow: Destiny Undone posiada tez inne, dobre cechy takie jak grywalność. Wszystkie mini-gry i sceny z ukrytymi obiektami są uważnie dobrane tak by pasowały do mieszanki stylu przygodowego i puzzle w typowej grze ukryte obiekty. Oczywiście, zaczynamy od wyboru poziomu trudności: zwykły, trudny i zaawansowany. Wypór trzeba dostosować do własnych możliwości. No i zaczynamy rozwiązywać ciekawe łamigłówki, które napotkamy w grze, z których większość jest logiczna. Znaczy to, że musisz zebrać przedmiot i użyć go gdzieś indziej; lub też odblokować drzwi aktywując mechanizm. Innym typem są mini-gry, które są niezwykłe i dobrze zrobione. Jeśli ukończymy mini-grę, możemy grać w nią prosto z menu startowego. Sceny HO nie są trudne i raczej krótkie. Jednakże, jeśli sądzisz inaczej, zawsze możesz skorzystać z podpowiedzi lub notatnika lub interaktywnej mapy.

Na koniec, grafika i muzyka. To kolejne dobre cechy PuppetShow: Destiny Undone. Całośc jest wyrazista i kolorowa a muzyka bardzo przyjemna dla ucha. Podkłady głosowe są doskonałe.

Podsumowując, PuppetShow: Destiny Undone jest doskonałą grą ukryte obiekty z elementami przygody i puzzli, która olśni cię grafiką, grywalnością a do tego wciągnie cie w zatrważającą, ciekawą przygodę! Wypróbuj na pewno!