Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
PuppetShow: Mystery of Joyville gra
3.3943661971831
71

PuppetShow: Mystery of Joyville

Teatr marionetek w Joyville słynął na cały świat przed okropnym pożarem. Teraz całe miasto opanował chaos! Twoim celem jest znaleźć rozwiązanie wielu trudnych zagadek. Odkryj nieznane sekrety w grze "PuppetShow: Mystery of Joyville". Interesująca fabuła, wciągające misje i czarujące postacie nie pozwolą Ci się oderwać do samego końca!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry PuppetShow: Mystery of Joyville. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PUPPETSHOW: MYSTERY OF JOYVILLE

PUPPETSHOW: MYSTERY OF JOYVILLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jest środek jesieni i główne święto sezonu zbliża się wielkimi krokami. Gra “PuppetShow: Mystery of Joyville” pojawiła się na czas, abyś mógł z nią obchodzić Halloween. Nowa, upiorna gra ukrytych przedmiotów firmy ERSG Studio z pewnością wniesie nieco strasznej atmosfery do każdego domu!.. Read more

Rozpoczynasz przygodę jako detektyw, który przybywa do Joyville, aby pomóc mieszkańcom odszukać zaginionego chłopca. W związku z tym sam musisz znaleźć wytłumaczenie upiornych i dziwacznych zdarzeń, które miały miejsce w tej niegdyś radosnej wiosce.

“PuppetShow: Mystery of Joyville” to prawdziwie interaktywna gra przygodowa, w której umieszczasz zgromadzone przedmioty w skrzyni i używasz ich później jako narzędzi w dalszej grze. Możesz znaleźć przydatne obiekty także poza scenami ukrytych przedmiotów, więc śmiało klikaj na wszystkim, co przykuje Twoją uwagę. Liczna podpowiedzi jest nieograniczona, ale będziesz z nich korzystał raczej rzadko. Łamigłówki, które napotkasz, są wymagające, ale nie przesadnie trudne. Ogólnie rzecz ujmując, jest to przyjemna gra z niesamowitą grafiką, dobrym dźwiękiem i sensowną fabułą. Jak wszystko w grze, tak i sceny z ukrytymi przedmiotami są świetne, z pięknie dopracowanymi szczegółami i idealnie pasują do atmosfery gry. Dzięki efektom animacji Joyville wygląda jak ożywione, oddychające miejsce, które wciągnie Cię bez reszty.

Jednak zawsze musi być jakieś drobne ale. Niestety gra jest nieco zbyt krótka. Tak świetna gra powinna trwać o wiele dłużej, aby gracze mogli w pełni się nią nacieszyć. Mimo to jest ona warta zauważenia. Nie przegap okazji, aby przekonać się o tym w praktyce!