Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
PuppetShow: Return to Joyville Collector's Edition gra
3.5416666666667
48

PuppetShow: Return to Joyville Collector's Edition

Witamy w Joy Ville, miejscu, w którym w przeszłości wydarzyło się mnóstwo dziwnych i niewiarygodnych rzeczy. Zostań detektywem w nowej, fantastycznej grze HO pt. PuppetShow: Return to Joyville i odsłoń prawdę o pożarze w teatrze Dołącz do małej dziewczynki – Felicji, wyrusz z nią w podróż do przeszłości i nie pozwól by stało się coś złego. Felicja jest przekonana, że zmieniając swoją przeszłość może naprawić przyszłość. PuppetShow:

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE COLLECTOR'S EDITION

PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

PuppetShow: Return to Joyville jest już czwarta grą w dobrze znanej serii zatytułowanej PuppetShow. Nie jest tajemnicą, że druga, trzecia, czwarta cześć jest pozbawiona pierwiastka oryginalności. Większość z nich to po prostu marne kopie pierwszego rozdziału Co więc z tym tytułem od ERS G-Studio?.. Read more

Prawdę mówiąc, ERS G-Studio lepiej by zrobiło porzucając wałkowanie serii i przeszło do czegoś nowego. Oczywiście, zapaleni fani liczą na kontynuację, jednak gdy ciągle widza to samo wykonanie plastyczne, ten sam styl i te same łamigłówki, w końcu będą mieli dość

Gra posiada standardowe tryby: zaawansowany i trudny. PuppetShow: Return to Joyville wydaje się dość krótka – grając w trybie trudnym bez podpowiedzi, ominięć i przejść, gra można skończyć w trzy godziny. Łamigłówki nie maja nam nic nowego do zaoferowania, ciekawe czy podchwytliwe, generalnie te same, które już znamy.

Przez wspaniałą grafikę scen w stylu stosu, PuppetShow: Return to Joyville wygląda dobrze, choć nie są one tak przyciągające wzrok jak to miało miejsce w pierwszym rozdziale. Niestety, programiści nie zdołali przenieść tego samego poziomu doskonałości i zaszczepić ją w reszcie tego już gasnącego tematu. W tej serii gier nie istnieje lepsza część niż pierwsza.

Podsumowując, ciężko ocenić grę, którą już w podobny sposób się oceniało w PuppetShow: Lost Town, PuppetShow: Souls of the Innocent. Dzięki serii PuppetShow wiemy, że świat kukiełek może być przerażający. Jednak obawiamy się, że najbardziej przerażająca rzeczą, którą możemy spotkać jest piąta część w tej serii.