Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dom nad jeziorem: Dzieci ciszy. Edycja kolekcjonerska gra
3.3333333333333
24

Dom nad jeziorem: Dzieci ciszy. Edycja kolekcjonerska

Wyrusz w ekscytującą lecz niebezpieczną przygodę z nową grą HO pt. Dom nad jeziorem: Dzieci ciszy. Edycja kolekcjonerska! Poznasz tu młodego człowieka imieniem Henry i pomożesz mu odnaleźć ukochaną Anne. Przygotuj się na poznanie starych tajemnic i wielu ciekawych sekretów związanych z tą dziewczyną. W dziwnym, mglistym mieście, gdzie się udasz, będziesz rozwiązywał wyzywające łamigłówki, grał w mini-gry i więcej. Znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania i złącz kochanków. Możesz pobrać Dom nad jeziorem: Dzieci ciszy. Edycja kolekcjonerska już teraz, całkowicie za darmo! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

DOM NAD JEZIOREM: DZIECI CISZY. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DOM NAD JEZIOREM: DZIECI CISZY. EDYCJA KOLEKCJONERSKA

DOM NAD JEZIOREM: DZIECI CISZY. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Witamy w nowej grze Lake House: Children of Silence! Grą możemy się cieszyć dzięki niesamowitemu deweloperowi Alawar Entertainment, którego możliwości są doskonałe... Read more

Zacznijmy od przyjrzenia się fabule. Mamy tu trupa w szafie. Przykładowo, narzeczona Henry’iego – Annę. Jej młodszy brat – Tommy zniknął wiele lat temu gdy oboje byli dziećmi. Teraz, nagle, z przeszłości wyłania się tajemniczy morderca w ulubionej masce Tommy’ego i porywa Annę. Głównym zamysłem gry Lake House: Children of Silence, o którym będziemy mówić, jest to jak blisko łączą się tu przeszłość i teraźniejszość.

Tajemnicza opowieść  Lake House: Children of Silence przedstawiona jest jako swoisty kolaż, sceny przerywnikowe, dzienniki i stare filmy. Wszystko to tworzy podwójny acz przerażający obraz dzieciństwa brata i siostry. Grafika gry stworzona została w 2D i jeśli sądzicie, ze sposób ten jest już dziś przestarzały, ja uważam inaczej. Sposób wyrażania się postaci lub też sposób łączenia się części lub też poszczególnych przedmiotów jest zdumiewający! Na przykład, gdy znajduje klucz do odblokowania bramy na której strażnikami były amorki, drzwi nie otwierają się tak po prostu – te małe kupidyny oświetlają swoje strzały i strzelają w łańcuch bramy. Proste a zachwycające!

Gra posiada wiele cech pobocznych, które razem tworzą idealną całość: mroczne dźwięki pianina wplecione w soundtrack, welon żab ciągnący się przez całą grę. Opuszczone miasto zachwyca nas wspaniałymi widokami. Pamiętajmy tylko o zacumowanej łodzi, opuszczonym sklepie z maskami lub teatrze porozrywanym gałęziami drzew. Takie miejsca bada się z przyjemnością. Przypomniały mi mój ulubiony mroczny film – Silent Hill: Amnezja Tommy’iego i jego straszne i dziwne obrazy, przez które przechodzą nam dreszcze.

Sądzę, że każdy zgodzi się, że sama opowieść w odniesieniu do gry nie gra wielkiej roli w braku łamigłówek i lokacji z ukrytymi obiektami. Na szczęście, w grze Lake House: Children of Silence są one idealnie połączone ze sobą: nic na co można narzekać! Szczerze mówiąc sądzę, że łamigłówki są tu najlepsze jakie widziałam w życiu. Są ciekawe i dość złożone! Jest tu też mnóstwo mini-gier różnego rodzaju od strategicznych po przygodowe! Łączenie kropek pomiędzy liniami, pomoc posągowi dotrzeć do lekko oświetlonego domu dla lalek, unikanie węży i niebezpiecznych małp! Prawdopodobnie dla wielu graczy niektóre łamigłówki i mini-gry mogą się wydać zbyt przytłaczające, więc jeśli zdarzy się wam utknąć, nie wahajcie się użyć podpowiedzi! Jednakże, gra idealnie zbilansowana jest jeśli chodzi i sceny HO i łamigłówki. Te pierwsze nie rozpraszają, wręcz przeciwnie, są miłym dodatkiem do głównej przygody. Znajdziemy tu przedmioty interaktywne, takie jak walizki czy klepsydry, które można rozwalić młotkiem. Im dalej idziemy, tym cięższe napotykamy łamigłówki. Tak przy okazji, mnóstwo rozwiązań łamigłówek w grze zależy od naszych umiejętności logicznego myślenia.

Na szczęście, jest tu mapa gdzie zaznaczone są nieukończone zadania. Czas trwania gry to około 6 godzin, nie wspominając o czterech rozdziałach bonusowych załączonych do wydania kolekcjonerskiego. Zbliżając się do zakończenia, nie spalimy się klikanianą pragnąc dowiedzieć się jak kończy się ta opowieść!

Nie będzie nam łatwo pożegnać się z Lake House: Children of Silence tuż po zakończeniu, bo pozostanie jeszcze wiele do odkrycia!  Lake House: Children of Silence to wspaniała gra przygodowa. Doskonale łączą się tu zabawne wątki, mnóstwo kolorowych lokacji z łamigłówkami i niezapomniana opowieścią Anny i Tommy’iego.  Lake House: Children of Silence jest także całkiem nową grą  z zachwycająco stworzonymi scenami z ukrytymi obiektami. Ta gra nikogo nie pozostawi obojętnym!