Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nemo's Secret: Vulcania gra
4.1
10

Nemo's Secret: Vulcania

Zagraj w Nemo's Secret: Vulcania i odkryj magiczną, wulkaniczna wyspę! Poznaj dzielną bohaterkę Alice i zademonstruj swoje umiejętności HO. Odkryj sekret wyspy i uwolnij kapitana Nemo! Nie pozwól złemu Dardellowi odnaleźć maszyny czasu i wykorzystać do własnych celów. Nemo's Secret: Vulcania jest przygodą, której nigdy nie zapomnisz. Pobierz grę już teraz, zupełnie za darmo i wyrusz w niezwykłą podróż! Powodzenia!

NEMO'S SECRET: VULCANIA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NEMO'S SECRET: VULCANIA

NEMO'S SECRET: VULCANIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Lubisz powieści Juliusza Verna? Nemo’s Secret: Vulcania jest nową grą science-fiction, przygoda o temacie marynistycznym. Z podchwytliwymi łamigłówkami i dobrze zrobioną grafiką, druga część Nemo’s Secret: The Nautilus od Odian Games oferuje dobrą grę HO bez standardowych zabójców, duchów i rodzinnych klątw... Read more

Tym razem twój najlepszy przyjaciel, którym jest nikt inny jak Kapitan Nemo, potrzebuje desperacko twojej pomocy. Dr.Dardell użyje rewolucyjnej technologii wynalezionej na ich własny użytek. Pozostajesz tylko ty i Alice, którzy możecie podróżować na wyspę Vulcania by ocalić kapitana.

W grze Nemo’s Secret: Vulcania znajdziecie wiele wyzywających łamigłówek. Zadania są bardzo zróżnicowane, od scen z ukrytymi obiektami do mini-gier lub tez konieczność naprawienia przedmiotów. Sceny HO są interaktywne i doskonale zanimowane co daje uczucie realności. Zazwyczaj nie ma problemów z odnajdywaniem ukrytych obiektów, jednak niektóre z nich są dość małe by je dojrzeć i nawet użycie podpowiedzi na niewiele się zda.

Vulcania jest malowniczą wyspą, gdzie nie potrzebujemy żadnych map jako, że programiści dają nam powolny dostęp do nowych lokacji, co pozwala na zaznajomienie się z różnymi miejscami. Jest to szczególnie ważne, gdyż musimy się trochę nachodzić w jedna stronę i z powrotem. Na szczęście,  w Nemo’s Secret: Vulcania miło jest wchodzić w interakcję z poszczególnymi sceneriami, gdyż wiele z nich jest dokładnych i szczegółowych. Szata graficzna jest dobra jednak czasami wygląda dość niewyraźnie. Podkład muzyczny nie wart jest większej uwagi, jednak ogólnie jest znośny.

Jeśli nigdy nie czytaliście prac Juliusza Verne’a, po grze w Nemo’s Secret: Vulcania z pewnością będziecie mieli na to ochotę. Powodzenia!