Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Upiorny park: przerwana melodia. Edycja kolekcjonerska gra
4.6140350877193
57

Upiorny park: przerwana melodia. Edycja kolekcjonerska

Witamy w dziwnym i nieziemskim parku w grze pt. Upiorny park: przerwana melodia. Edycja kolekcjonerska! Miały tu miejsce dziwne przypadki śmierci pracowników parku. Park zmienia się zatem w najbardziej złowieszcze i niebezpieczne miejsce. Jest jednak szansa ocalenia jego poprzedniej reputacji. Od ciebie zależy czy uda ci się zdemaskować przestępce badając wszystkie, przerażające sceny w darmowej grze zatytułowanej Upiorny park: przerwana melodia. Edycja kolekcjonerska. Niech kręci się zabawa! Czyż nie?

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

UPIORNY PARK: PRZERWANA MELODIA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY UPIORNY PARK: PRZERWANA MELODIA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA

UPIORNY PARK: PRZERWANA MELODIA. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Większość z nas czekała na wielki Halloween’owy cukierek w wigilię tego święta. Weird Park: Broken Tune, ostatnio wypuszczona gra od Alawar Entertainment, od razu dała się poznać jako dobra gra z gatunku HO... Read more

Można powiedzieć, że Weird Park: Broken Tune jest jedną z najbardziej ciekawych i ekscytujących tytułów w tym gatunku z kilku powodów. Po pierwsze, grafika jest po prostu wspaniała. Przytulne, szczegółowe sceny tworzą niesamowicie realistyczną atmosferę. Postacie zapadają w pamięć i dokładają się do przerażającej atmosfery i stworzonego w grze środowiska. Mnóstwo animowanych części i filmików jest kolejną zaletą gry. Gracze o słabszych nerwach mogą wydać z siebie parę okrzyków przerażenia.

W dodatku do ogromnej jakości produkcji, Weird Park: Broken Tune można także pochwalić za sceny z ukrytymi obiektami i łamigłówki. W odróżnieniu od podobnych gier, sceny te zawsze odnoszą się do głównego założenia gry. Nie znajdziesz tu zadania nie odnoszącego się do wątku gry. Poszukiwanie przedmiotów jest przyjemne – nie znajdziecie tu maleńkich i zaciemnionych przedmiotów. Wszystko czego wam potrzeba podczas poszukiwań to uważność i bystre oko.

Negatywną stroną łamigłówek jest ich miejscowa prymitywność. Dla początkujących graczy gatunku, jest to wręcz idealne rozwiązanie, jednak dla doświadczonych graczy, może się to wydać za płytkie. Przykry jest też brak czynnika „wow”, którego fani tak bardzo pragnęli w grach sezonowych. Do szału mogą cię także doprowadzić skaczący klauni, którzy de facto nic tu nie robią.

Podsumowując, czego potrzebujemy na Halloween? Mrocznej i przerażającej atmosfery by wytworzyć świąteczny nastrój. A tak przy okazji, patrząc z tej strony, Weird Park: Broken Tune jest perfekcyjnie zrobioną grą. Szczęśliwego święta Halloween!