Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Upiorny Park: Straszne Opowieści gra
4.4166666666667
12

Upiorny Park: Straszne Opowieści

Poznaj znajome już postaci klauna Louisa i pana Dudleya w drugiej części niezwykłej gry zatytułowanej Weird Park! Wkrocz w świat przygody z Weird Park: Scary Tales i ocal dzieci przed niebezpieczeństwem. Dwóch przestępców porywa dzieci i zmienia je w znane postacie z bajek! Zrób co możesz by powstrzymać zło. Udaj się ponownie do opowieści o Aladynie, Kopciuszku i innych. Ciesz się niezwykłą grą, wspaniała fabułą, pokonuj przeszkody i zostań bohaterem! Możesz pobrać Weird Park: Scary Tales już teraz, całkowicie za darmo! Życzymy powodzenia!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Upiorny Park: Straszne Opowieści. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

UPIORNY PARK: STRASZNE OPOWIEŚCI ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY UPIORNY PARK: STRASZNE OPOWIEŚCI

UPIORNY PARK: STRASZNE OPOWIEŚCI RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jest wiele gier, w których wykorzystano tematykę wesołego miasteczka lub też innych parków rozrywki. Wydaje się, że nie pozostało już nic, co mogliby wymyślić deweloperzy ponawiając ten temat, jednak możemy się mylić! Oto nowa gra, sequel do słynnej serii gier Weird Park - Weird Park: Scary Tales! Jeśli chcemy przeżyć niesamowitą przygodę z różnymi, dziwacznymi i strasznymi potworami, zatem zacieszmy się tą grą pochodzącą od drużyny Diesel Puppet!.. Read more

Naszą recenzję rozpoczniemy od przyjrzenia się bliżej fabule Weird Park: Scary Tales, jako, że jest to cecha, która zdecyduje o życiu lub śmierci tejże gry na rynku. Zadziwiająco, fabuła jest wielce interesująca. Nasz samochód psuje się gdzieś na obrzeżach miasta i tu dowiadujemy się, że szalony klown porwał kilkoro dzeci. Pewnie pomyślicie, że nic w tym dziwnego, ale tu czeka na nas mały zwrot akcji: zamknął on dzieciaki w pokręconej wersji klasycznej bajki! Wyobrażacie to sobie? Oczywiście, jedyną osobą, która może je ocalić to ty, więc lepiej zagrajmy już teraz! Od nas zależy czy zdecydujemy się na darmowa wersję próbną czy pobierzemy i zagramy w pełna wersję bez żadnych ograniczeń!

Grywalność w Weird Park: Scary Tales jest jedną z jej najlepszych cech, choć podobna jest do większości gier z gatunku ukryte obiekty. Gra single player HO pełna jest elementów łączących ją z przygodą i puzzle: prawie zawsze znajdujemy się w miejscach z zamkniętymi drzwiami i innymi przeszkodami, które w trakcie gry trzeba usunąć Dokonamy tego zakańczając łamigłówki, które aktywują przeróżne mechanizmy czy też znajdując kluczowe elementy w otoczeniu czy też przez sceny HO. Sceny z ukrytymi przedmiotami są bardzo liczne i raz za czas niektóre przedmioty powtarzają się. Żadna ze scen nie jest zagracona. Są tu listy tekstowe scen HO, niektóre przedmioty napisane w kolorze czerwonym, co znaczy, że przedmiot jest interaktywny. To, co może być problemem dla niedoświadczonych graczy i wyzwaniem dla miłośników gatunku jet to, że znajdziemy tu mnóstwo łamigłówek jedna po drugiej, co pozostawia niewiele czasu do namysłu i chyba, że jesteśmy szybcy, możemy napotkać problemy. Jednakże, jest tu system podpowiedzi, który pomoże gdy zdarzy nam się utknąć.

Jeśli chodzi o cechy audio-wizualne Weird Park: Scary Tales, trzeba stwierdzić, że jesteśmy do nich pozytywnie nastawieni. Gra wygląda miło i przyzwoicie, świetna podkłady, tło i scenerie, mroczne postacie doskonale stworzone, ale co najważniejsze, razem z doświadczeniem wizualnym idzie w parze świetnie zrobiona muzyka, co wciągnie nas głęboko w akcję gry! Atmosfera audio jest wspaniała, co wysoko sytuuje całość styczności z grą!

Podsumowując, ta wspaniała gra single player z gatunku HO da nam godziny wyśmienitej zabawy. Oryginalna fabuła, zabawna gra, zadziwiająca grafika i piękne dźwięki z pewnością trafia w nasze gusta. Podczas gdy dla niektórych poziom trudności może być lekko zawyżony, pamiętajmy, że praktyka czyni mistrza! Bawcie się świetnie z Weird Park: Scary Tales!