Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Upiorny park: przerwana melodia gra
3.8863636363636
44

Upiorny park: przerwana melodia

Rozwiąż zagadkę kryminalną w nowej grze HO zatytułowanej Upiorny park: przerwana melodia! Po serii zatrważających morderstw w małym miasteczku zostajesz wynajęty w celu przeprowadzenia dochodzenia! Szukaj wskazówek i postaraj się ocalić miasteczko i jego mieszkańców! Po poskładaniu wszystkich faktów zrozumiesz, ze wszystkie wskazówki wiodą do parku rozrywki! Udaj się tam niezwłocznie i badaj uważnie wszystkie zakamarki w Upiorny park: przerwana melodia! Pobierz grę już teraz całkowicie za darmo i odkryj wszystkie sekrety a szczęście będzie ci sprzyjać!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Upiorny park: przerwana melodia. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY UPIORNY PARK: PRZERWANA MELODIA

UPIORNY PARK: PRZERWANA MELODIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Różne wesołe miasteczka i cyrki zawsze były jednym z głównych źródeł do różnych horrorów i rozmaitych gier, jako, że powszechnie wiadomo, iż klowni i inne rzeczy pochodzące z tych właśnie miejsc są straszne i przerażające. Mamy tu kolejną grę, która opracowała właśnie taką fabułę i nosi tytuł Weird Park - Broken Tune. Gra została stworzona przez dewelopera Diesel Puppet. To bardzo dziwaczna i posępna przygoda, która czeka na nas w wesołym miasteczku i jeśli jesteśmy gotowi by na nią wyruszyć, przeczytajmy resztę tej recenzji!.. Read more

Weird Park - Broken Tune jest grą z gatunku ukryte obiekty o miłej i całkiem oryginalnej fabule, choć zapowiedzi były mało interesujące czy oryginalne. Wcielamy się w rolę detektywa, który musi odnaleźć Johna, który zaginął a ostatnio widziano go w dziwacznym i zapomnianym wesołym miasteczku. To miejsce ma nieciekawa przeszłość i niezwykle mroczny wygląd ponieważ wszystko przepadło wraz ze śmiercią klowna, który zmarł wykonując numer na trapezie w cyrku. Od tego czasu, miejsce jest jakby nawiedzone. Czy to „jakby” jest konieczne? Podczas całej naszej przygody towarzyszyć nam będzie bardzo mały joker, który wydaje się hamować nasze postępy. Będziesz też nawiedzany przez ducha zmarłego klowna, którego intencje będziesz mógł odkryć w trakcie gry. Zatem, nawet jeśli mogła być już użyta wiele razy, fabuła może być ciekawa, ale do was należy decyzja.

Gra w Weird Park - Broken Tune jest bardzo prosta, nie w złym sensie, ale może być zbyt banalna dla niektórych hardcorowych miłośników gier HO, którzy poszukują wyzwań. Sceny HO odsłonią przed tobą cały teren miasteczka. Są one liczne i ciekawe, oparte na listach tekstowych, jednak ich największym problemem jest to, że będziemy w nie grać krótko i często. Co jest jeszcze bardziej denerwujące jest chodzenie w tą i z powrotem, co znaczy ciągłe przerabianie tych samych scen, czasami nawet nie wiedząc których. Jeśli zdarzy nam się utknąć, co jest wysoce prawdopodobne, możemy użyć podpowiedzi, jednak uwaga, bo możemy zostać przez system zignorowani, z byle jakiego powodu. Może to być niedociągnięcie w grze, lub cokolwiek innego, ale zajmie nam kupę czasu czekanie na odpowiedź systemu podpowiedzi. Jeśli chodzi o łamigłówki i mini-gry, nie oczekujcie niespodzianej. Ani dobre, ani złe, niestety, wyzwań się nie spodziewajmy. Mamy tu jeszcze jedno niedociągnięcie, jakkolwiek by to nazwać, łamigłówki zbyt wcześnie się kończą, jednak nie możemy tu wiele zaradzić, podobnie jak w scenach HO.

Grafika w Weird Park - Broken Tune jest przejrzysta i czyściutka a muzyka przerażająca i mroczna, wprowadzając w życie święta takie jak Halloween, których atmosfera porywa magią i cudownością, ale daleko jej do ideału.

Weird Park - Broken Tune jest miła grą posiadającą wiele dobrych stron, jednak niestety, grywalnośc nawala. Jeśli będzie jednak działać jak należy, będzie nas czekać wspaniała zabawa na wiele godzin, przejrzysta grafika i posępna muzyka, a także ciekawa, porywająca fabuła. Jeśli spodobała ci się gra, pobierz pełną wersję lub też zagraj w godzinną, darmową wersję demo już teraz!