Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Tajemnice alchemii: Praskie legendy gra
5
2

Tajemnice alchemii: Praskie legendy

Odwiedź piękne i mistyczne miasto – Pragę w nowej, ekscytującej grze HO Tajemnice alchemii: Praskie legendy! Poznaj Evę, która tuż po śmierci swoich rodziców odziedziczyła wielki, stary dom w Pradze! Poznaj sekrety przeszłości Evy badając tajemniczy dom! Szukaj wskazówek, rozwiązuj łamigłówki i pokonaj alchemika i nie pozwól by ten zrealizował swoje niecne plany! Pobierz Tajemnice alchemii: Praskie legendy całkowicie za darmo i poznaj prawdę!

TAJEMNICE ALCHEMII: PRASKIE LEGENDY ZRZUTY EKRANU

TAJEMNICE ALCHEMII: PRASKIE LEGENDY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcecie odwiedzić tajemnicza i piękną Pragę w nowej grze HO zatytułowanej Alchemy Mysteries: Prague Legends? Gra została stworzona dla wszystkich zapalonych graczy przez dewelopera NevoSoft. Jeśłi jesteście gotowi na przygodę życia, po prostu pobierzcie tą niezwykłą przygodową grę za darmo i poznajcie mroczne ulice dobrze znanego, europejskiego miasta rozwiązując ogromne, ciemne tajemmnice! Jeśłi zdecydujecie się zawierzyć naszym osądom, z pewnością wam się to opłaci!.. Read more

Jedną z najlepszych cech gry jest sama gra. Gra single player należy do gatunku HO, jednak obecny tu jest tryb przygodowy i oczywiście, wiele łamigłówek, które trzeba rozwiązać. Zatem gra jest mieszaniną gatunków oferującą wiele scen z ukrytymi przedmiotami, które trzeba odnajdywać najszybciej jak się da, a przez cała grę będziecie musieli rozwiązać 18 mini-gier! System podpowiedzi jest dobry i pomaga wam gdy utknie się w dowolnym miejscu. Naturalnie gdy utknie się na dobre można przejść w tryb casual, chyba, że ten jest zbyt łatwy, można wypróbować tryb expert. Fabuła jest bardzo dobra, podobanie jak gra. Opowieść jest ciekawa i idzie mniej więcej tak: Wcielasz się w rolę Evy, pięknej dziewczyny, która wychowała się w sierocińcu i przyjeżdża do Pragi po tajemniczej śmierci swoich rodziców. Przyjeżdża tam do starej posiadłości by pozbierać to, co odziedziczyła i spróbować zgromadzić informacje o śmierci swoich bliskich. Sprawa ta jest wielce intrygująca i zawiera elementy tajemnicy i sci-fi.

W odróżnieniu od fabuły i gry, innymi wspaniałymi cechami gry są grafika i dobry podkład muzyczny. W Alchemy Mysteries: Prague Legends powita was niezwykła, cukierkowa grafika i zapewne wiele chwil spędzicie po prostu podziwiając niezwykłe praskie uliczki. Niekiedy grafika może wydać się zamazana, jednak zrobione jest to specjalnie w celu wzmożenia atmosfery i osiągnięcia efektu niejasności i mrocznych okoliczności pewnych zdarzeń. Postacie w grze są świetnie zrobione. Ruchy są płynne i można wybrać pomiędzy kursorem systemowym i zwykłym. Ulice wypełnione są ludźmi, co jest rzadkością w gatunku, jednak najlepszą rzeczą jest to, że macie możliwość zobaczenia wszystkiego naokoło dzięki widoczności 360 stopni. Daje ci to niezwykłe uczucie przygody, podobnie jak Indiana Jones. Oprócz grafiki, gra może poszczycić się muzyką. Temat muzyczny jest bardzo przyjemny i pasuje do atmosfery, wydarzeń i postaci. Podkłady głosowe są dobrze zrobione i nawet efekty dźwiękowe nie są denerwujące. Cały wystrój muzyczny da ci dziwaczne uczucie, co doskonale pasuje do całości gry.

Podsumowując, ta gra single player, HO?Puzzle?Przygoda zatytułowana Alchemy Mysteries: Prague Legends, pochodząca od NevoSoft, zmiecie cię z nóg zadziwiająca grafiką i niezwykłą muzyką, zaoferuje wam godziny wspaniałej gry opatrzonej doskonałą fabułą, i obojętnie czy zdecydujecie się na darmową wersję próbną czy pobierzecie płatną całość, jedno wiemy na pewno: będziecie bawić się wyśmienicie zwiedzając Pragę i odkrywając mistyczne sekrety dotyczące waszej rodziny i dziedzictwa! Zdecydowany hicior!