Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Night In The Opera gra
2.9230769230769
13

Night In The Opera

Nowa, ekscytującą przygoda HO pt. Night In The Opera wciągnie cię w świat muzyki i zbrodni! Rozwiąż sprawę tajemniczego zabójstwa i złap mordercę który, jak nam wiadomo, stworzył tajemniczy instrument by uchwycić ostatnie tchnienie ofiar. Wciel się w detektywa i rozwiąż tą ciekawą sprawę! Szukaj wskazówek, przesłuchuj podejrzanych i powstrzymaj przestępce zanim popełni kolejną zbrodnię! Pobierz Night In The Opera całkowicie za darmo i po prostu dobrze się baw. Powodzenia!

NIGHT IN THE OPERA ZRZUTY EKRANU

NIGHT IN THE OPERA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Rola bezimiennego detektywa, który został przydzielony do zbadania sprawy kolejnego morderstwa nie jest dla nas czymś nadzwyczajnym. Na pierwszy rzut oka, Big Fish games oferuje nam standardowa przygodę z ukrytymi obiektami z mnóstwem pomieszczeń i lokacji do przebadania... Read more

Jednakże, nazywając Night in the Opera czystą gra HO lub nawet przygodą byłoby z naszej strony przesadą. Ostatecznie, jest to dziwaczna hybryda match-3 i HO z małymi zaniedbaniami.

Po pierwsze, gra oferuje całkiem linearna grę bez żadnych niespodzianek. Mechanika gry idzie mniej więcej tak: Jest niewiele przedmiotów do znalezienia w poszczególnych sceneriach po czym przechodzimy do poziomów match-3. Na domiar wszystkiego, Night in the Opera jest okrojona w animację jeśli chodzi o te ostatnie sceny. Oprócz tego ich dizajn jest beznadziejny pozbawiony nowoczesnych efektów wizualnych. Ten fakt czyni je statycznymi i płytkimi, co wpływa na całokształt gry. Co więcej, nie wolno nam pomijać scen match-3 jako, że postęp gry jest ściśle związany z wynikami, które tu osiągamy.

Jeśli chodzi o sceny z ukrytymi przedmiotami, są nieźle zrobione, jednak są zdecydowanie za rzadkie. Jesteśmy przekonani, że więcej tych scen zadziałałoby korzystniej na ogólny wygląd gry. Jedynym pozytywem, jest wykonanie plastyczne i miłe arie operowe.

Podsumowując, Night in the Opera wygląda na niedokończona grę. Marne dopracowanie szczegółów, podobnie jak łamigłówki match-3, do tego gra jest za krotka. No cóż, jeśli nie macie nic lepszego do roboty, lub też wszystko wam jedno w co gracie, witamy w Night in the Opera. Jednakże, zgrzeszylibyśmy polecając ta grę znawcą gatunków HO i match-3.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7

CPU: 2.0 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 187 MB