Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Exorcist 2 gra
3.8648648648649
37

Exorcist 2

Dołącz do młodego egzorcysty w zatrważającej podróży pełnej niebezpieczeństw w nowej grze przygodowej pt. Exorcist 2!Badaj starą posiadłość w poszukiwaniu znaków tajemnicy i pomocnych wskazówek by przełamać klątwę. Potrafisz ocalić piękną dziewczynę od ciemnych mocy? Od ciebie zależy czy zło zostanie zdemaskowane i powstrzymane! Uważaj by sam nie zostać ofiarą w tej ekscytującej grze przygodowej. Pobierz Exorcist 2 całkowicie za darmo i poddaj próbie swoje przygodowe umiejętności.

EXORCIST 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY EXORCIST 2

EXORCIST 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli lubicie straszne filmy, z pewnością docenicie drugą część jednej z najmroczniejszych serii gier HO od Intenium - Exorcist 2... Read more

Rozdział drugi opowiada historię młodego egzorcysty, który sprzeciwia się siłą zła. By ocalić duszę swojej dziewczyny, musi poznać tajemnicę starego domostwa. Opowieść jest dość jasna, podobnie jak sama gra. Choć Exorcist 2 oferuje przyzwoitą ilość łamigłówek i mini-gier, gra jest dość prosta. Nie jest ciężko wymyślić co należy kolejno robić, przedmioty w scenach HO są łatwe do wypatrzenia a mini-gry nie należą ani do najtrudniejszych ani do najnowszych. Większość z zaprezentowanych tu łamigłówek zdążyłeś już wcześniej wypróbować i rozwiązać.

Pomimo tego, wykonanie wizualne jest bardzo dobre, jednak animacje niektórych postaci wyglądają nieco przestarzale. W grze denerwujące mogą być wszędobylskie ciemne kolory. Choć to najlepszy (lub też najłatwiejszy) sposób wprowadzenia do gry ponurej atmosfery. Podkłady głosowe są dobre a podkład muzyczny bardzo szybko zaczyna grać na nerwach graczy.

Szczerze mówiąc, Exorcist 2 jest przeciętna grą HO i nie udaje, że jest najlepsza na rynku gier casual. Zawsze znajdziemy jednak wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia i zrobienia podczas gry. Może nie przykuje naszej uwagi, ale dzięki temu zawsze będziemy mieli chwilę by pójść zrobić sobie filiżankę herbaty a później wrócimy z powrotem do gry.

Jeśli spróbowałeś już wszystkich znanych tytułów i czekasz na coś wyjątkowego, Exorcist 2 pomoże ci zabić czas oczekiwania.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista/Win7

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 301 MB