Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Journey: The Heart of Gaia gra
3
5

Journey: The Heart of Gaia

Witamy w nowej, wspaniałej przygodzie zatytulowanej Journey: The Heart of Gaia! Po tym jak zostajemy wciągnięci do niezwykłego, kolorowego świata, główna postać – Liz musisz ocalić kraj przed okrutnym tyranem! Zbadaj przepiękne krajobrazy, porozumiewaj się z przedziwnymi postaciami i pokonaj zło. Mnóstwo wyzwań czeka na ciebie, więc nie marnuj czasu, rozpocznij grę już teraz! Pobierz Journey: The Heart of Gaia całkowicie za darmo, ukończ misję i wróć bezpiecznie do domu!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Journey: The Heart of Gaia. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

JOURNEY: THE HEART OF GAIA ZRZUTY EKRANU

JOURNEY: THE HEART OF GAIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gotowi by wyruszyć w podróż , która całkowicie odmieni wasz sposób postrzegania świata i życia? Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie cuda świata naszej wyobraźni, niech rozpocznie się ta fascynująca wyprawa! Gra zabierze nas w tą niezwykłą, podróż pełna przygód, a nosi ona tytuł Journey: The Heart of Gaia i pochodzi od dobrze nam znanego dewelopera – Waterily Games. Zatem, w naszej recenzji znajdziecie dużo ciekawostek o grze, na tyle, by się przekonać czy warto rozpocząć podróż waszego życia wraz z trzema niezwykłymi pomocnikami, by poznać magiczny świat i powalające scenerie, tajemnice i sekrety!.. Read more

Journey: The Heart of Gaia jest gra single player z gatunku ukryte obiekty/przygoda/puzzle o niezwykle oryginalnej fabule, która zabierze nas w całkiem inny świat, całkowicie odmienny niż wcześniej widzieliśmy w innych grach tego typu. Fabuła jest następująca: Wcielamy się w rolę Liz, młodej kobiety, którą porywa pewien nieznajomy z nieznanych nam powodów. Jednak moment porwanie nie bardzo wychodzi i budzimy się w kolorowym i pięknym świecie, który w niczym nie przypomina naszego świata. Jest tak dlatego, ze świat ten jest bardzo blisko jądra Ziemi! Jednak problemem tego pięknego królestwa jest to, że rządzi nim tyran, który zniszczy Serce Podziemia jeśli nie zrobimy nic by go powstrzymać! Na szczęście, w tej bitwie nie jesteśmy sami, bo mamy pomoc trzech pomocników z niezwykłymi mocami. Rozpoczynamy więc naszą podróż, w trakcie której pracujemy używając specjalnych zdolności naszego umysłu, rozwiązując problemy i odkrywając sekrety! To ciekawa opowieść, musicie przyznać!

Sama gra w Journey: The Heart of Gaia jest doprawdy znakomita, lekko przesunięta z stronę gatunku przygodowego niż HO. Nie jest to czysta gra HO, co znaczy nie spotkamy tu scen z ukrytymi przedmiotami, ale bardziej będziemy znajdować przedmioty, które trzeba połączyć, więc są to swoiste interaktywne sceny HO. Jeśli chodzi o gatunku puzzle i przygoda, o to właśnie chodzi w grze: natkniemy się na wiele łamigłówek i mini-gier, które determinują postęp w grze. Łamigłówki i mini-gry w głównej mierze składają się na standardowe jak, zagadki, układanki, itp.. Poziom wyzwań ustawiony jest dość wysoko tak, by nie utknąć. Jednakże, jeśli zdarzy nam się utknąć, można zawsze skorzystać z pomocnego systemu podpowiedzi lub zwyczajnie mapy.

Jeśli chodzi o grafikę i muzykę w Journey: The Heart of Gaia, trzeba powiedzieć, że są one bardzo zabawne i przyjemne zarówno dla uszu jak i oczu. Grafika jest zrobiona w stylu bajkowym z ręcznie malowanymi rysunkami, co dodaje uroku całokształtowi i sprawia, że postacie są fantastyczne jakby były z prawdziwego świata. Co więcej, tekstura jest tak kolorowa, żywa i prawdziwa, że zachwycie zapewne wszystkich graczy. Jeśli chodzi o muzykę, spodoba się wam, pasuje do atmosfery. Dodatkowo, podkłady głosowe są doskonałe

Podsumowujac, Journey: The Heart of Gaia jest wspaniała grę przygodową z elementami HO i mnóstwem łamigłówek Z pewnością pokochacie grę za zaskakującą grafikę, zabawna muzykę, wciągającą, głęboką fabułę i ciekawą grę. Spróbujcie w wersji demo lub tez zakupcie pełna wersję gry!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 316 MB