Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic gra
3.0714285714286
28

Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic

Zostań czarnoksiężnikiem w nowej, niezwykłej i ujmującej grze HO zatytułowanej Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic! Jesteś byłym uczniem w szkole magii. Gdy przybywasz z wizytą do swoich byłych nauczycieli dowiadujesz się, że dziwne rzeczy ostatnio mają tu miejsce. Pieniądze zainwestowane przez radę magiczną zostały skradzione a jeden z nauczycieli odszedł. Staraj się nauczyć wszystkich zaklęć, zwolnij nauczycieli i zarabiaj pieniądze by szkoła zaczęła normalnie funkcjonować. Grając w grę odniesiesz wrażenie jakbyś był bohaterem kreskówki bo gra jest doskonale animowana, posiada niesamowity dizajn i przyjemna muzykę.

CHRONICLES OF ALBIAN 2: THE WIZBURY SCHOOL OF MAGIC ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CHRONICLES OF ALBIAN 2: THE WIZBURY SCHOOL OF MAGIC

CHRONICLES OF ALBIAN 2: THE WIZBURY SCHOOL OF MAGIC RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wyobraźcie sobie, że możecie zostać słynnym czarnoksiężnikiem i czerpać z dobrodziejstw magii! Oczywiście, marzy o tym wielu ludzi na całym świecie, szczególnie odkąd ukazał się Harry Potter.. Niestety, fani magii nie narzekali na nadmiar gier poświęconych tej tematyce. Aż do teraz! Z przyjemnością przedstawiamy całkiem nową grę od Joindots! Ta niezwykłe ekipa stworzyła wspaniałą grę zatytułowaną Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic! Ta innowacyjna gra zabierze was w wprawę życia i da niezwykłą możliwość zostania czarodziejem, a także detektywem, który musi ocalić świat magii!.. Read more

Jeśli sądzicie, że magia potrafi rozwiązać każdy problem, mylicie się! Fabuła Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic jest dokładnie o tym a jeśli chcecie dowiedzieć się więcej przeczytajcie do końca nasza recenzję! Fabuła idzie jakoś tak: ze szkoły magii Wizbury znika jeden z nauczycieli wraz ze skarbem i pieniędzmi. Teraz, z powodu długu szkoła ma zostać zamknięta. Jako były uczeń oferujesz swoje umiejętności detektywistyczne i pomoc w znalezieniu zaginionego i przywróceniu dobrego imienia szkoły. Oczywiście by wykonać to trudne zadanie będziesz musiał wykorzystać także swoje magiczne zdolności i nauczyć się nowych zaklęć!

Oprócz ciekawej i intrygującej fabuły, Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic jest grą , którą można określić mianem mieszanki ukrytych obiektów z dozą tajemnicy. Największa część gry to sceny z ukrytymi obiektami: by zdobywać wskazówki trzeba będzie odszukać wszystkie przedmioty z listy. Za znalezione złoto będzie można kupować doładowania, które podczas gry okażą się niezmiernie przydatne. Szukając ukrytych obiektów trzeba będzie używać różnych zaklęć i aktywować sekretne mechanizmy tak by otwierać zamknięte drzwi czy kufry. Znajdą się też miejsca z interaktywną kamerą, którą można przybliżyć dowolną lokację w poszukiwaniu szczegółów. Ukryte obiekty nie są trudne do zauważenia, ale gra nie jest taka prosta gdyż mamy tu też łamigłówki takie jak puzzle czy gra sudoku. Do odblokowania mamy kilka osiągnięć jeśli jesteśmy dobrzy i za często nie używamy podpowiedzi. Znajdziemy tu tez ukryte klejnoty i wróżki, które pomogą nam znajdować przedmioty z listy. Co więcej, jeśli zdarzy się nam utknąć możemy użyć kryształowej kuli, która oferuje podpowiedzi lub można ominąć łamigłówki płacąc złotem. Mamy także mapę i księgę zaklęć. Z opcji można wybrać różne kursory i dopasować inne rzeczy.

Muzyka i grafika w Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic są bardzo dobre. Jednakże, pomimo wspaniałości grafiki, ta może czasem być nieostra. Muzyka jest żywa i pasuje do atmosfery.

Chronicles of Albian 2: The Wizbury School of Magic jest jedną z najlepszych gier ukryte obiekty o tematyce magii. Wciągająca fabuła od początku interesuje gracza a grywalność z łamigłówkami oferuje godziny dobrej zabawy. Oczywiście spodoba wam się również odlotowa grafika i przyjemna muzyka. Jeśli spodoba wam się gra, nie wahajcie się  kupić pełną jej wersję!