Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Barn Yarn gra
3.7466666666667
75

Barn Yarn

Przywróć stary domek do poprzedniego stanu w nowej, zdumiewającej grze od Playrix! Witamy w Barn Yarn, nowej, niesamowitej przygodzie, gdzie spotkasz nowe, wspaniałe postacie, interesujące zadania i więcej. Barn Yarn jest doskonałą mieszaniną gatunków ukryte obiekty i na czas. Znajdziesz tu rozmaite przedmioty, sprzedawaj je klientom, zdobywaj pieniądze i wydaj je na odnowienie stodoły!

BARN YARN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Odkąd rozpoczęła się ekspansja przemysłu gier, wielu z nas zapomniało o wioskach, farmach, zwierzętach domowych itp.. Szkoda, bo pomimo wszystko, ten rodzaj życia jest bardzo spokojny i ciekawy, choć czasem bywa ciężko. Jednakże, nadchodzi nowa gra, która przypomni nam wszystkim jaką dobrą zabawą może być farma: gra nosi tytuł Barn Yarn i wyprodukowana została przez dewelopera Playrix. Tak więc, ta niezapomniana przygoda tocząca się na farmie właśnie się zaczyna i jeśli chcecie ją wypróbować, sprawdźcie co mamy o niej do powiedzenia w tej recenzji!.. Read more

Barn Yarn jest bardzo ciekawą grą , która łączy elementy symulacji z bardzo popularnym gatunkiem Ukryte Obiekty. Trzeba przyznać, że to ciekawa kombinacja. Gra, której przyjrzymy się już za moment, wspaniale współgra z fabułą, która wybija się, nie tak jak w wielu grach HO. Fabuła idzie mniej więcej tak: Dziadek Joe i jego wnuk Tom kupili stodołę na swoja mała farmę, mogliby pewnie zyskać więcej, bo są całym faktem bardzo podekscytowani. W szczególności, bardzo się cieszą, bo może będzie ich stać by zakupić traktor, co będzie wspaniałe choć czasem boją się nawet o tym marzyć. By kupić wszystkie te wspaniałości, których stodoła będzie potrzebować by być miejscem, z którego każdy farmer może być dumny, nasza para postanawia trochę zarobić. By to zrobić, postanawiają sprzedać stare rzeczy, które zgromadzili w ich wielkim domu. Tu właśnie do akcji wkraczamy my! Będzie trzeba pomóc im przyciągać klientów, pomagać im w pracy i sprzedawać ich produkty! To bardzo ciekawe, właściwie to tak bardzo, ze zapewne od razu zakupicie pełną wersje tej niesamowitej gry. Jeśli jednak nadal nie jesteście przekonani, zrobi to za was sama gra!

Kolejną bardzo ciekawą cechą Barn Yarn jest właśnie gra. To dobrze przemyślane połączenia różnych stylów. Przykładowo, sceny HO odbywają się w różnych lokacjach i trzeba będzie odszukać każdy przedmiot, który chce klient w dodatku z pewnym ograniczeniem czasowym, bo przecież klient nie może czekać. Tym sposobem dadzą nam mniej pieniędzy gdy czas oczekiwania będzie dłuższy. Są tu elementy gry na czas. Dodatkowy zarobek można zyskać znajdując specjalne złote monety w scenach HO. Do naszej dyspozycji są rozmaite podpowiedzi, jak motylki, które wskazują nam drogę jasne żarówki, które podświetlają potrzebne przedmioty. By urozmaicić całość, są tu różne, ciekawe tryby gry, które aktywują się po drodze jak try prędkości lub tryb jak najwięcej możesz, lub znajdź 20 takich samych rzeczy…To bardzo wyzywające i ciekawe! Po ukończeniu poziomu, można zakupić pewne rzeczy i dopasować je!

Na koniec, rzeczą, która wieńczy całość jest grafika i muzyka.Grafika jest wspaniała, w stylu komiksowym, kolorowa i przejrzysta. Jest tu wiele scen przerywnikowych, które wyglądają wspaniale i łącza opowieść z grą. Muzyka jest dobra i zabawna, co pasuje idealnie do atmosfery.

Podsumowując, Barn Yarn jest wspaniałą grą HO z niesamowitą grą, która idealnie współgra z wciągającą fabułą i zachwycającą grafiką a także oryginalnymi kawałkami muzycznymi Miłej zabawy!