Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Okrutne gry: Czerwony Kapturek gra
3.1724137931034
29

Okrutne gry: Czerwony Kapturek

Spójrz świeżym okiem na twoja opowieść z dzieciństwa – Czerwonego Kapturka z nową, ciekawą grą Cruel Games: Red Riding Hood od Skywind Games i Big Fish! Poznaj znajome postacie i zaprzyjaźnij się z nowymi by razem przeżyć wspaniałą przygodę! Zbadaj stary cmentarz, gromadź potrzebne przedmioty i odkryj wszystkie sekrety! Wyzywające łamigłówki i mini-gry nie pozwolą ci się nudzić! Poczekaj na ukazanie się tej niezwykłej przygody pełnej niespodzianek! Gra ukaże się już wkrótce!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

OKRUTNE GRY: CZERWONY KAPTUREK ZRZUTY EKRANU

OKRUTNE GRY: CZERWONY KAPTUREK RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W dzieciństwie, wszystko wydaje się być dobre, niewinne i naiwne, nie szukamy tu niczego złego czy tajemniczego. Na przykład – mamy bajki. Gdy jesteśmy dziećmi marzymy o rycerzach i księżniczkach, czarodziejach i smokach, ale nie wiemy o tym, że istnieje wiele opowieści, które już są mroczne i posępne, prawie jak horrory. Jednakże, mamy tu grę Ukryte Obiekty, która pokaże nam bajki w zupełnie innym świetle! Gra nosi tytuł  Cruel Games: Red Riding Hood, i pochodzi od dewelopera Skywind Games. Jeśli już poczuliście powiew tajemniczości i gotowi jesteście na mroczną wyprawę do świata baśni, dołączcie do nas w tej przerażającej podróży!.. Read more

Jak to zwykle bywa, wszystkie gry z gatunku Ukryte Obiekty polegają wielce na fabule, jakby była ona najciekawszą częścią gry. Fabuła w Cruel Games: Red Riding Hood, jest dość mroczna i oryginalna: Młoda kobieta w czerwieni pewnego dnia wraca do ciemnego domu, gdzie wita ją przedziwny głos Bajarza, dość trafne imię jeśli nigdy o nim nie słyszeliśmy. Porwał on jej narzeczonego Kevina i ukrył go na cmentarzu, wyzywając kobietę by odnalazła go zanim będzie za późno. Jeśli chce odzyskać ukochanego, będzie musiała zagrać w tę ponurą grę, wcielając się w rolę Czerwonego Pędzącego Kapturka i podróżując przez serię opuszczonych lokacji w środku nocy. Gdybyście zapomnieli, zły wilk też czai się w mroku!

Kolejną cechą dobrej gry Ho powinna być sama gra. Będziemy szczerzy -  Cruel Games: Red Riding Hood, nie jest czystą grą Ukryte Obiekty, zawiera bowiem elementy łamigłówek, mini-gry i elementy gatunku przygodowego. Zanim zaczniecie, będziecie mogli wybrać jeden z dwóch poziomów trudności, co wpłynie na poziom wyzwań w scenach HO, ładowanie się podpowiedzi itp.. Po pierwsze, sceny z ukrytymi przedmiotami działają jak zawsze – mamy listę przedmiotów do odszukania. Czasem okaże się to trudne, jako, że przedmioty czasem rozpływają się w tle. Czasem, trzeba będzie połączyć obiekty prawie jak interakcja. Łamigłówki przeplatają się ze scenami HO i gdy już uda nam się pozbierać wszystkie przedmioty, będzie trzeba pokonać mini-grę by móc posunąć się dalej w grze. Będziemy mogli korzystać z dziennika, który zawiera wszelkie potrzebne informacje a gdy zdarzy się komuś utknąć, można skorzystać z podpowiedzi. Wszystkie gry z ukrytymi obiektami, łamigłówki i mini-gry są zrobione wyjątkowo miło, acz bezpiecznie, w tym sensie,że nic nie jest złe, ale nic też nie jest przełomowe.

Jeśli chodzi o grafikę i muzykę, zdziwicie się tym, że są wyjątkowo dobre w grze Cruel Games: Red Riding Hood,. Jeśli zdecydujecie się wypróbować godzinną wersje próbną, zechcecie pobrać pełna wersje, która możecie zakupić. Będziecie mogli wtedy bez limitów rozkoszować się niewiarygodnym doświadczeniem audio-wizualnym! Podkłady tła są spektakularne, wszystko robi piorunująca wrażenie, niezwykle przyjemne dla oka. Muzyka jest przyjemna i dobrze dopasowana do atmosfery.

Podsumowując,  Cruel Games: Red Riding Hood, jest doskonałą mieszaniną gatunków Ukryte Obiekty, Przygoda i Puzzle, która zdobędzie wasze uznanie świetną grafiką, czarującą muzyką, mroczną i posępna fabułą i standardową, dobrą grą. Miłej zabawy i wspomnijcie o grze przyjaciołom!