Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Golden Trails 2: The Lost Legacy gra
4.1489361702128
47

Golden Trails 2: The Lost Legacy

Wyrusz w podróż do XVIII wieku by odkryć wiele ciekawych sekretów w Golden Trails 2: The Lost Legacy, nowej, zapierającej dech w piersiach grze serii ukryte obiekty! Twój biedny dziadek zostaje skazany na śmierć za piractwo, powinieneś znaleźć wszystkie dowody i uratować mu życie. Ale odkryjesz o wiele więcej...Stara legenda i historia miłosna wciągna cie na długi godziny. Wyrusz w ta ekscytująca podróż, rozwiązuj skomplikowane łamigłówki przemierzając Anglię, Hiszpanię i inne kraje. Pobierz już teraz Golden Trails 2: The Lost Legacy całkowicie za darmo!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Golden Trails 2: The Lost Legacy. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

GOLDEN TRAILS 2: THE LOST LEGACY ZRZUTY EKRANU

GOLDEN TRAILS 2: THE LOST LEGACY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Niewiele sequeli może pochwalić się wysoką jakością. Na szczęście, dziś przedstawiamy najlepszy z nich,  Golden Trails 2: The Lost Legacy. Sequel ten nie tylko utrzymuje wszystkie specjalne cechy poprzednika, ale również naprawia defekty z poprzedniej części... Read more

Golden Trails 2: The Lost Legacy jest zastanawiającą grą z serii ukryte obiekty, przygoda od Awem Studio i opowiada o niesprawiedliwości, miłości i innych rzeczach. Fabuła rozpoczyna się bardzo intrygująco, lecz z minuty na minutę zamienia się w niesamowitą, zaskakująca opowieść detektywistyczną. Fani opowieści masywnych w pełni to docenią, a ci, których interesuje sama gra mogą tę część zignorować. Sama gra jest właśnie taka – trzeba odnajdywać i zbierać różne rzeczy a oprócz tego musisz zabijać złe postacie. Ostatnie zadanie jest prawdziwą wirówką w tej grze , choć jest niezbyt wyzywające.

Sceny z ukrytymi obiektami są dobrze zrobione, ani za trudne, ani za łatwe. Dzięki artystycznie wykonanej grafice, w stylu komiksu, nie będziesz sfrustrowany ilustracjami ale raczej będziesz rozkoszował się ta kolorową i malowniczą prezentacja scen. Większość ukrytych przedmiotów jest wspaniale narysowana, sprytnie ukryta i zawsze dopasowana do ciągu zdarzeń. Mini-gry raczej pasują do tematyki Golden Trails 2: The Lost Legacy, choć czasem bywają do siebie podobne. Łamigłówki są troszkę zbyt proste, jednak każda jest inna.

Gry od Awem Studio są zazwyczaj chwalone za ich niesamowite animacje i prezentacje.  Golden Trails 2: The Lost Legacy nie jest wyjątkiem a dowodzi możliwości producentów by nas zachwycić odpowiednią grafiką i animacjami. Historia w grze może nie być najlepsza, jednak gra ma wiele innych rzeczy do zaoferowania fanom przygodowych ukrytych obiektów.  Golden Trails 2: The Lost Legacy posiada wszelkie cechy by stać się czyjąś ulubioną grą.