Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mroczne Arkana: The Carnival gra
3.6181818181818
55

Mroczne Arkana: The Carnival

~Wkrocz w świat tajemnic i sekretów z nową, wspaniałą grą Mroczne Arkana: The Carnival! Będziesz musiał zbadać różne światy i szukać zaginionej kobiety. Świat, który znasz i jego alternatywna rzeczywistość za lustrem już na ciebie czekają. Poznaj sekrety Złego, dowiedz się o kochankach skrzyżowanych przez gwiazdy i więcej. Powstrzymaj Złego i nie pozwól by udało mu się pozbyć krępujących go łańcuchów i opanować świat! Zaintrygowany? Pobierz zatem Mroczne Arkana: The Carnival już teraz, całkowicie za darmo i poznaj prawdę!

MROCZNE ARKANA: THE CARNIVAL ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MROCZNE ARKANA: THE CARNIVAL

MROCZNE ARKANA: THE CARNIVAL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcesz poznać magiczny świat tajemnic i mrocznych sekretów z całkiem nową grą stworzoną z myślą o wszystkich fanach gier HO, Puzzle, Przygoda zatytułowaną Dark Arcana: The Carnival. Jeśli więc jesteście gotowi na najstraszniejszą, najbardziej tajemniczą wizytę karnawałową dołączcie do nas w naszej recenzji Dark Arcana: The Carnival!.. Read more

Mroczny, stary festyn już wiele razy używany był jako baza gier HO, jednak tu możemy zobaczyć, że można jeszcze wnieść coś nowego by wzbogacić tema, jeśli oczywiście fabuła, grafika i muzyka będą dobre. Wcielasz się w role śledczego, który zostaje wezwany do pobliskiego wesołego miasteczka by dowiedzieć się jak najwięcej o dziwnym zaginięciu młodej kobiety o imieniu Susan. Nie masz wielu punktów zaczepienia, więc musisz korzystać z umiejętności logicznego myślenia by wydedukować co się tu dzieje i zwalczyć nadprzyrodzone moce, które są odpowiedzialne za cały bałagan. Próbując poznać okrutny plan porywacza czeka na ciebie niezwykłe zwroty akcji. Jeden mały sekret na temat fabuły: nie oczekujcie,, żE będzie się ona działa jedynie na świecie!

Gra w Dark Arcana: The Carnival jest bardzo dobra, choć szczerze mówiąc, trochę prosta. Gra to standardowy single player, choć mamy przy sobie partnera przez całą grę – to tresowana małpka, która pomoże ci w wielu wyzwaniach i będzie miała wpływ na fabułę. Gra posiada trzy poziomy trudności, jest tu wiele podpowiedzi i guzik omijania łamigłówek jeśli zdarzy nam się utknąć. Jest też mapa, ale nie można przez nią podróżować. Gra wydaje się krótka, około 3.5 godziny, grając na najłatwiejszym poziomie, lub też używając przycisków omijania i podpowiedzi Znajdziemy tu 29 scen HO, w których trzeba odnajdywać przedmioty z listy, z których niektóre są interaktywne. Jest także wiele łamigłówek- 29, i większość z nich jest prosta, mało oryginalna, jednak zabawna. Trzeba więc będzie obracać kołami, rozwiązywać zagadki itp..

To, z czego może być dumny deweloper Dark Arcana: The Carnival, i co z pewnością ucieszy i was jest szata graficzna. Przejrzysta, ostra, gładziutka i przyjemna dla oka. Kolory są żywe i doskonale pasują do tematyki gry. Jednakże, czasami,ciężko może być odnaleźć niektóre przedmioty z listy jako, że wydają się zlewać z cieniami w tle. Kolejna maleńką wadą z grafiką są postaci, niektóre bardzo płytkie i proste, co może psuć nawet podkłady głosowe.

Muzyka w tej grze, nie ważne czy pobierzecie darmową wersję czy zapłacicie za pełna wersję Dark Arcana: The Carnival, pozytywnie was zaskoczy! Jeste to jedna z najfajniejszych cech gry i doskonale pasuje do mrocznej, ponurej atmosfery. Podkłady głosowe są świetne a w opcjach możesz odszukać różne ustawienia dźwięków, które pomogą ci stworzyć najlepszą atmosferę gry dla ciebie.

Podsumowując, Dark Arcana: The Carnival jest kolejną grą HO/Puzzle/Przygoda, która przenosi nas w świat festiwalów i wesołych miasteczek, jednak znajdziemy tu wiele zwrotów akcji, co dokłada się do całości niezwykle pozytywnie. Sceny z ukrytymi obiektami są zabawne, acz proste, i choć nie niszczy to całości wrażenia z gry, może ją o wiele ukrócić. Jeśli zaufacie naszej opinii, pobierzcie wersję próbną lub zakupcie pełna wersję i cieszcie się doskonałą niemal grafiką i wspaniałą muzyką wraz z efektami dźwiękowymi! Pomimo paru niedociągnięć, Dark Arcana: The Carnival jest wciąż jedną z najlepszych jakościowo gier Ho na rynku!