Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nightmare on the Pacific gra
2.5625
32

Nightmare on the Pacific

Panika szerzy się wszędzie! Liniowiec się już uspokaja! Czy uda im się przetrwać? Zagraj w nową grę z ukrytymi przedmiotami pt. Nightmare on the Pacific i pomóż rodzinie Brook'ów wydostać się z tonącego okrętu! Wypłynięcie na pełne przygód otwarte wody Pacyfiku było ich największym marzeniem. Kto mógłby przypuszczać, że ich podróż będzie miała tak ubolewany rezultat. Pospiesz się, bowiem Neptune znajduje się już prawie pod wodą! Pobierz Nightmare on the Pacific już teraz zupełnie za darmo i pamiętaj, że czas upływa tak szybko jak woda!

NIGHTMARE ON THE PACIFIC ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NIGHTMARE ON THE PACIFIC

NIGHTMARE ON THE PACIFIC RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Kabiny pasażerskie są zalane, ludzie popadają w panikę, nadchodzi ogromna katastrofa, a Ty musisz podjąć bardzo trudną decyzję- czy ratować własną skórę czy też ryzywkować życiem poszukując członków swojej rodziny? Oczywiście w grze pt. “Nightmare on the Pacific” pójdziesz za drugą opcją... Read more

“Nightmare on the Pacific” zawiera w sobie klasyczne scenerie na poszukiwanie ukrytych przedmiotów oraz całą masę różnorodnych zadań, w które na pewno dane było Ci już grać wcześniej i to nie jednokrotnie. Przygotuj się zatem na styczność z podstawowymi puzzlami, odnajdowaniem ukrytych przedmiotów oraz rozwiązywaniem innych, zupełnie typowych mini gier. Podczas gdy sama gra nie posiada w sobie nic nowego czy też wyjątkowego, wciąż tryska ona idealną równowagą pomiędzy tymi wszystkimi zadaniami. Z tego właśnie powodu cała rozgrywka jest zawsze dynamiczna i na pewno zdoła przykłuć Twoją uwagę. Tym, co naprawdę zasługuje na nasz poklask jest wewnętrza mapa, z której możesz skorzystać w każdym momencie grania. Jest ona nie tylko bardzo poręczna, ale posiada także całą masę pomocnych dodatków, które pozwolą Ci na podróż bez żadnych frustracji.

Jeżeli chodzi o samo opracowanie graficzne, to jest to jeden z najsilniejszych punktów “Nightmare on the Pacific”. Cała prezentacja jest naprawdę wspaniała, w szególności podczas scen przedstawiających sztorm na oceanie. Ze względu na tak świetną grafikę otrzymaliśmy także fantastyczną atmosferę gry oraz bardzo wiarygodne efekty. Dzięki różnorodnym dźwiękom, przerażającej muzyce, przewspaniałych sceneriach oraz wciągającej fabule będziesz mógł z łatwością wczuć się w rolę głównego bohatera.

Pomimo faktu, że ta gra przygodowa nie posiada żadnych zwrotów w akcji, została ona stworzona wedle najlepszych tradycji dla gatunku z ukrytymi przedmiotami. Mimo bardzo małej porcji wyjątkowych rzeczy, “Nightmare on the Pacific” jest wciąż bardzo rozrywkowym wydaniem, które posiada zapierającą dech w piersiach opowieść, przepiękne opracowanie graficzne oraz wyborne zagadki, które na pewno zdołają Cię zabawić.