Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Golden Trails 3: The Guardian's Creed gra
2.6444444444444
45

Golden Trails 3: The Guardian's Creed

Golden Trails 3 jest nową, wciągającą grą od Awem Studio. Akcja toczy się w Paryżu, jednym z najpiękniejszych i najbardziej magicznym mieście na świecie. Historia rozpoczyna się, gdy główna postać, Jaques, idzie uliczkami miasta i zauważa, że jest śledzony. Nieznajomy atakuje go i powala na ziemię! Następnie, znajdujemy się w barze, gdzie biedny mężczyzna cierpi z powodu nieznośnego bólu ramienia. Niewiele czasu zajmuje mu zrozumienie, że został naznaczony znakiem Templariuszy i teraz musi ożywić Order Templariuszy zapomniany dawno temu. Nie możemy się doczekać na ukazanie się gry, bo Jaques desperacko potrzebuje naszej pomocy!

GOLDEN TRAILS 3: THE GUARDIAN'S CREED ZRZUTY EKRANU

GOLDEN TRAILS 3: THE GUARDIAN'S CREED RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dobre połączenie gier ukryte obiekty z przygodą i łamigłówkami to dziś rzadkość. Dzieje się tak najprawdopodobniej dlatego, że ciężko jest wymyślić coś nowego i dobrego, gdy te pozytywne rzeczy zostały już użyte w innych grach. Ciężko też być oryginalnym, ciekawym i na czasie! Szczególnie jeśli chodzi o serie gier! Jest jedna jedna seria, która nie przestaje nas zadziwiać oryginalnością i wspaniałymi szczegółami i jest to seria Golden Trails! Całkiem nowa gra zatytułowana Golden Trails 3: The Guardian’s Creed, pochodząca od Awem Studio jest pewni jeszcze lepsza niż jej poprzedniczki. Jeśli postanowicie dołączyć no nas w tej niezwykłej przygodzie, przygotujcie się na to, że już niebawem, po spróbowaniu gry lub przeczytaniu naszej recenzji, zakupicie pełną jej wersję, bo wersja demo nie będzie wam wystarczać!.. Read more

Po pierwsze, fabuła Golden Trails 3: The Guardian’s Creed jest całkowicie wspaniała! Będziecie tak dobrze się bawić i zostaniecie wciągnięci w kompletnie inny świat! Fabuła jest oryginalna i idzie mniej więcej tak: Jacques budzi się z dziwnym znamieniem na ręce i nie może przypomnieć sobie nic z wydarzeń zeszłej nocy. Jesteśmy w XVIII wiecznej Francji a ten nieszczęśliwy splot zdarzeń pochodzi nie tylko z ciężkiego dnia ale także z pałki znajdującej się nad jego głową. Zdziwiony tym, że został zaatakowany – i tym, ze ma nowa bliznę na ramieniu – rozpoczyna dochodzenie. Kim był nieznajomy, który go napadł? Jak skończył w tawernie? Gromadząc przedmioty z pobliskich miejsc, powoli wszystko składa się w jedna całość, ale zanim się dowie, musimy pomóc Jaquesowi wytropić Hrabiego, udobruchać ukochana córkę i odkryć tajemnicę starego porządku Templariuszy. Nie będzie to proste zadanie, ale Jacques nie poradzi sobie bez ciebie!

Po drugie, gra w Golden Trails 3: The Guardian’s Creed jest kolejną cechą, która z pewnością wam się spodoba. Będziemy mieli mapę, która pokazuje kilka regionów, które trzeba zbadać. Oczyścisz każdą lokację zakańczając sceny HO i rozmaite łamigłówki i mini-gry. Jeśli chodzi o sceny HO, postęp w grze będziemy robić zazwyczaj przez ich ukańczanie. Są one pięknie zaaranżowane, przejrzyste i żywe. Każdy przedmiot, który zbieramy może być uzyty później, ale tego nie wiemy, więc jest to kolejna zagadka. Będzie trzeba się tez trochę nachodzić starając się odnaleźć ważne przedmioty, a jeśli się zgubimy, nie przejmujmy się , ponieważ zawsze możemy użyć podpowiedzi lub mapy. Napelnienie przycisku podpowiedzi możemy uzyskać strzelając w bandytów. Są tu też mini-gry strzelanki, które pomagają się rozluźnić. Co więcej, rzeczą, która wyróżnia grę są osiągnięcia i bonusy. Będziemy walczyć o najwyższy wynik, będziemy zbierać kwiaty lilii i zgarniać za nie punkty. Możemy też odblokować sekretne tryby, jeśli się postaramy.

Grafika w Golden Trails 3: The Guardian’s Creed jest niewiarygodna, żywa, ręcznie malowana i zachwycająca. Muzyka także jest wyśmienita i tworzy świetną, tajemniczą atmosferę. Razem, tworzą doskonała całość, która zyska wasze serca!

Podsumowując,  Golden Trails 3: The Guardian’s Creed jest gorącą grą, która zachwyci wspaniałą grafiką i dobrą muzyką, wciągającą fabułą i innowacyjną grę. Miłej zabawy!