Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mount & Blade II: Bannerlord gra
4
3

Mount & Blade II: Bannerlord

Świat piaskownicy Calradii ponownie zalał się krwią i krwią w grze wideo Mount & Blade II: Bannerlord. Jest to kontynuacja słynnego dodatku do symulatorów RPG i strategii Warband. Jednak cofa nas o 210 lat na osi czasu i przedstawia upadek Imperium Kalradickiego. Rozgrywka dla jednego gracza pozostaje zasadniczo taka sama: wybierz postać, zbierz wojska i weź udział w wielu zadaniach, aby zdobyć pieniądze i chwałę, ulepszając umiejętności i broń po drodze. Jeśli podejście dyplomatyczne nie zadziałało, wypowiedzenie wojny jest jedynym sposobem na zwycięstwo. W tej chwili długo oczekiwana kontynuacja M&B jest dostępna we wczesnym dostępie, ale kilka ulepszeń jest już charakterystycznych w porównaniu z poprzednikiem. Przede wszystkim oblężenia opierają się teraz bardziej na strategii. Atakujący może skonstruować machiny oblężnicze i ustawić je w optymalnej pozycji przed walką. Z kolei zamki i warownie są zaprojektowane z myślą o obrońcach, co utrudnia ich przejęcie. Po drugie, relacje między postaciami niezależnymi a graczami są teraz bardziej złożone. Przekupywanie i przekonywanie można wykorzystać do zawierania sojuszów i handlu z kupcami. Co więcej, potomkowie gracza w grze będą mogli odziedziczyć majątek i armie, co automatycznie uczyni ich nowymi grywalnymi postaciami. Tryb wieloosobowy oferuje spektakularne bitwy na malowniczych mapach i trybach gry: pojedynki lub masakry hordy. Mount & Blade II: Bannerlord jest również idealna dla społeczności moderskiej. Kreatywni moderzy są wyposażeni w różne narzędzia moderskie, aby jeszcze bardziej przesunąć granice tej doskonale wyważonej gry.

Tags: Medieval, Strategy, Open World, RPG, War, Multiplayer, Sandbox, Action, Singleplayer, Simulation, Moddable, Adventure, Character Customization, Horses, Realistic, Third Person, First-Person, Historical, Great Soundtrack

VIDEO

MOUNT & BLADE II: BANNERLORD ZRZUTY EKRANU

Wymagania Systemowe

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 (64-bit only)

Processor: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB

Storage: 60 GB available space

Additional Notes: Integrated GPUs require additional 2GB of system RAM. These estimates may change during final release.