Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten gra
2.8181818181818
11

Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten

Po kolejnym tragicznym wypadku na morzu znajdujesz się pośrodku złowrogiej wyspy znajdującej się gdzieś na środku Oceanu Spokojnego. Jak się okazuje, padłeś ofiarą klątwy i teraz zarówno miejscowi aborygeni jak i istoty nadprzyrodzone pragną twojej śmierci w nowej, wciągającej grze HO zatytułowanej Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten! Myślisz, ze dasz radę bez szwanku wydostać się z wyspy? By się dowiedzieć zagraj już teraz w tą fascynującą grę! Pobierz Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten całkowicie za darmo i wyrusz na ekscytującą, tropikalną przygodę!

LOST LAGOON 2: CURSED AND FORGOTTEN ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY LOST LAGOON 2: CURSED AND FORGOTTEN

LOST LAGOON 2: CURSED AND FORGOTTEN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli szukasz miłej odmiany od całego mroku i ciemności, spróbuj zagrać w Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten, drugą cześć serii Lost Lagoon od Intenium. Nie znajdziesz tu wypadków samochodowych czy zaginionych krewnych, ale natkniesz się na przeklętą wyspę, z której musisz jak najprędzej się wydostać. Twoja ucieczka zacznie się dość wartko, rozpalając twoją ciekawość z każda kolejną sceną. Choć są tu dwa tryby gry (zwykły i ekspert), Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten nie jest trudną grą. Zamiast testować swoje umiejętności w odnajdywaniu ukrytych przedmiotów, gra oferuje ci bardziej relaksująca grę. Nie potrzeba tu wielkiego wysiłku umysłowego ale znajdziesz tu na tyle wyzwań, by gra była ekscytująca... Read more

Sceny z ukrytymi obiektami zawierają standardową listę z kilkoma zabawnymi przedmiotami interaktywnymi i zarysem przedmiotów. Mini-gry choć są różnorodne, nie są zbyt trudne. Gra obłożona jest także ciekawymi rzeczami interaktywnymi jak np.  możesz klikać na ptaki i inne rzeczy, co wywołuje uśmiecha na twarzy, czasem nawet przyjemny chichot.

Od strony wizualnej, Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten wygląda świeżo i przejrzyście, wszystkie sceny i przedmioty stworzone są w pięknych, jasnych kolorach, na które aż miło się patrzy mając za sobą setki mrocznych i przerażających tytułów. Choć muzyka i dźwięki pasują do nastroju gry, podkład głosowy jest bardzo nieprzyjemny. W rezultacie pierwszą rzeczą, która trzeba będzie zrobić to wyłączenie głośników.

Podsumowując, Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten jest z pewnością innym rodzajem rozrywki niż te, którymi programiści zasypywali nas w ostatnim czasie. Jest to świetna odskocznia od wszystkich upiornych gier, które próbowaliśmy. Dajcie jej szansę!