Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Saga Wampirów: Początek gra
3.21875
64

Saga Wampirów: Początek

Dobre wieści dla wszystkich fanów posępnych wampirów! Poznajcie sequel do jednej z wyjątkowych gier HO zatytułowany Vampire Saga Wampirów: Początek!Pomóż ojcu znaleźć lekarstwo na rozprzestrzeniającą się chorobę, która już dopadła mnóstwo osób wliczając jego córkę! Wyrusz pociągiem do tajemniczego szpitala, rozwiązuj mnóstwo łamigłówek zanim tam dotrzesz. Przemierzaj to sekretne miejsce i miej na tyle odwagi by dotrzeć do rozwiązań wszystkich tajemnic. Podejmij się tego niełatwego zadania i odłóż wszystko na swoje miejsce. Powodzenia!

SAGA WAMPIRÓW: POCZĄTEK ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SAGA WAMPIRÓW: POCZĄTEK

SAGA WAMPIRÓW: POCZĄTEK RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nowa gra od Alawar pt. Vampire Saga: Break Out jest trzecim rozdziałem w popularnej serii Vampire Saga, która po raz kolejny każe nam badać ciemne, nawiedzone lokacje miasteczka Hell Lock. Tym razem, wcielacie się w lekarza, prowadzonego przez widmo swojej zmarłej córki do zbadania najgłębszych zakątków tego dziwnego miasteczka – miejsc, w które żaden inny człowiek nie ośmieliłby się udać... Read more

Kiedy Vampire Saga: Break Out rozpoczęła się, byliśmy pewni, ze mamy do czynienia z gra wysokiej jakości. Grafika jest świetnie zrobiona a gra gładka i bardzo logiczna. Ze sceny na scenę, gra jednak blaknie. Po kilku minutach, zdajecie sobie sprawę, że sceny rozgrywają się w tym samy otoczeniu co Vampire Saga: Hell Lock. Wkrótce zostajesz wplątany w chodzenie tam i z powrotem, ze sceny na scenę by szukać potrzebnych przedmiotów. Gra zatem staje się niezwykle denerwująca, przedmioty są maleńkie i niewiele w nich sensu a podkład muzyczny powtarza się i jest nudny. Fabuła…no cóż...dość marna..wcale nie wciąga i nie przemawia do gracza.

Wciąz jednak jest jedna rzecz, która się sprawdza w Vampire Saga: Break Out – sceny z ukrytymi przedmiotami. Zamiast zwykłej listy, mamy tu zdjęcia przedmiotów pokazane w kółkach, trzeba znaleźć obiekt i połączyć go z obrazkiem. Dodatkowo, jest tu niewiele przerażających istot, które mogą cię przerazić.

Na koniec, gdy już myślisz, że Vampire Saga: Break Out nie może być gorsza, szczęśliwie przychodzi zakończenie. Po kilku, bolesnych godzinach poświęconych grze, można być naprawdę bardzo zmęczonym. Gra może przynieść wam tylko gigantyczne rozczarowanie. Niestety, wygląda na to, że straciliśmy kolejną dobrą sagę gier,