Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Whispered Stories: Sandman gra
4.4545454545455
11

Whispered Stories: Sandman

Młody osierocony chłopiec imieniem James potrzebuje twojej pomocy! Po zniknięciu swojej ukochanej dziewczyny Mary, jesteś jedyną osobą, która może ją odnaleźć i ocalić! Zostań bohaterem i ukończ tą wyzywająca misję w nowej, zatrważającej grze HO pt. Whispered Stories: Sandman! Znajdź remedium na złe zaklęcie Piaskowego Pana, pokonaj zło i ocal Mary przed niebezpieczeństwem. Pobierz Whispered Stories: Sandman całkowicie za darmo i wkrocz w świat tajemnicy i ciesz się podchwytliwymi łamigłówkami!

WHISPERED STORIES: SANDMAN ZRZUTY EKRANU

WHISPERED STORIES: SANDMAN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli przyjrzymy się screenshotom z gry Whispered Stories: Sandman, można by pomyśleć, że to kolejna gra HO naładowana stosami scen z ukrytymi przedmiotami, które trzeba odszukać... Read more

Na szczęście, ten zwiastun ma się nijak do patetycznych, mrocznych gier jakimi nas faszerują. Opowieść jest zwyczajnym połączeniem gier o temacie zaginionych osób, które trzeba ocalić, choć jest dziwnie wciągająca. Każda scena jest sprytnie wpleciona w fabułę, co daje graczom mnóstwo intrygujących przygód. Łamigłówki z ukrytymi obiektami są najbardziej ciekawą cechą Whispered Stories: Sandman, jako, że przedmioty są zawsze przejrzyste i łatwe do znalezienia a niektóre są nawet interaktywne.

Choć w Whispered Stories: Sandman cienie koloru brązowego wiodą prym, nie powodują, że gra staje się ziarnista czy niewyraźna. Grafika jest czysta i wyrazista, bez niedociągnięć. XIX wieczny Londyn przedstawiony jest żywo, co sprawia, że łatwo można odczuć ducha epoki. Podkład muzyczny jest doc powtarzający się, jednak zbytnio nie irytuje.

Podsumowując, Whispered Stories: Sandman nie wnosi nic nowego do gatunku, jednak jest tu wiele dobrych rzeczy, co przynosi nam dobrą zabawę. Jest to rodzaj gry, który na kolana nie powala, jednak jest niezwykle przyjemna. Jest to dowód na to, że klasyczna fabuła i gładka gra zawsze są więcej warte niż oryginalność z licznymi, irytującymi wadami. Miłej gry!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8

CPU: 2.0 GHz Mhz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 415 MB