Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Insider Tales: Vanished in Rome gra
3.4166666666667
12

Insider Tales: Vanished in Rome

Wyrusz na spotkanie ekscytującej przygody w stolicy świata - Rzymie! Musisz przeprowadzić śledztwo w sprawie zaginięcia pewnej pary. Co mogło się wydarzyć, jeśli zwycięzca loterii nie zgłosił się po odbiór nagrody? Szukaj wskazówek w jednym z najpiękniejszych miast świata, aby zrozumieć tą tajemniczą sprawę. Rzymska pani inspektor - Francesca di Porta gotowa jest zrobić wszystko, aby Ci pomóc. Odkryj swój talent do odnajdywania ukrytych przedmiotów, zagraj w liczne mini gry i podziwiaj malownicze widoki stolicy Włoch!

INSIDER TALES: VANISHED IN ROME ZRZUTY EKRANU

INSIDER TALES: VANISHED IN ROME RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

„Insider Tales: Vanished in Rome” to udane połączenie gry ukrytych przedmiotów i gry przygodowej. To trzecia z serii gier „Insider Tales” firmy Intenium, która wprowadza gracza w cudowną atmosferę Włoch, z nieoczekiwanymi zwrotami akcji i trudnymi zadaniami.  .. Read more

Nie ujawniając zbyt wiele - Twoim głównym celem jest poszukiwaniu wskazówek i dowodów, aby rozwikłać zagadkę zaginionej rodziny. W grze będziesz przemierzać różne ulice Rzymu, kręte alejki starówki i odwiedzisz zabytkowe miejsca, takie jak Koloseum. Jak w innych grach tego gatunku, otrzymasz listę nazw lub kształtów przedmiotów, które musisz odnaleźć. Dzięki świetnej grafice i przejrzystej scenerii, nie będziesz miał problemów z odkryciem poszukiwanych rzeczy. Aby upiększyć tą produkcję, twórcy umożliwili przewijanie scen, dzięki czemu przedmioty mogą być ukryte w każdym miejscu. Poza tym przyjemnie jest móc przesuwać obraz tam i z powrotem, zamiast wpatrywać się w nieruchomy obrazek.

Niestety gra nie obeszłaby się bez kilku defektów. Przedmioty często powracają na swoje miejsca, kiedy musisz wykonać nowe zadanie w tym samym miejscu. Przedmioty na liście w każdej scenie są takie same, ale są wymienione w losowej kolejności. Niektórych mini gier nie będziesz mógł pominąć, ponieważ będzie Ci potrzebny jakiś przedmiot.  Szkoda także, że dialogi nie postępują automatycznie i trzeba klikać za każdym razem, aby przejść dalej. Oczywiście widząc niektóre przedmioty po raz kolejny, możesz poczuć się nieco znużony, jednak intrygująca fabuła i niesamowita grafika niewątpliwie ratują tą grę.

Pomimo wszelkich niedociągnięć gra „Insider Tales: Vanished in Rome” to świetna zabawa dla całej rodziny, z ciekawą fabułą, niełatwymi mini grami, świetną grafiką i przyjemną muzyką. Co więcej, gra nie posiada ograniczeń czasowych, a liczba podpowiedzi jest nieograniczona, choć ich regeneracja zajmuje nieco czasu. Możesz się więc odprężyć i podziwiać wspaniałą grafikę jak długo zechcesz!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 101 MB