Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Insider Tales: Stolen Venus gra
2.3589743589744
39

Insider Tales: Stolen Venus

Pomóż rozwikłać największą od lat kradzież dzieła sztuki i odzyskać skradzione arcydzieło w tej tajemniczej grze ukrytych przedmiotów! W "Insider Tales: Stolen Venus" wraz z inspektor Francescą di Porta będziesz próbował wyśledzić przestępców stojących za zniknięciem "Narodzin Wenus" Botticellego. Odkryj ukryte od wieków fakty i tajemnice oraz rozwiązuj wciągające mini-gry w pogoni za sprawiedliwością!

INSIDER TALES: STOLEN VENUS ZRZUTY EKRANU

INSIDER TALES: STOLEN VENUS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Insider Tales: The Stolen Venus” to wyprodukowana przez firmę Intenium, tajemnicza gra ukrytych przedmiotów. Jako inspektor sztuki, Francesca DiPorta, prowadzisz śledztwo w sprawie kradzieży arcydzieła Boticellego... Read more

W swojej misji będziesz musiał poradzić sobie z dziewięcioma różnymi rodzajami łamigłówek, m.in. z układaniem puzzli, szukaniem różnic między obrazkami i robieniem zdjęć. Podobały nam się one, gdyż nie są na tyle trudne, żeby na nich utknąć, ale dostarczają sporo zabawy i wymagają sprytu. Szczerze mówiąc, są one najlepszym elementem gry.

Jeśli chodzi o wady, to jest ich trochę w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów; gra staje się powtarzalna, gdyż z poziomu na poziom napotykamy te same obiekty. Nuda! Kolejna wada, to mylące użycie wyrazów: trudno było się domyślić, że kapelusz, który mamy znaleźć to tak naprawdę biret. Tak więc tłumaczenie powinno być wykonane dokładniej.

Odwiedzając 15 złożonych scen w wielu miejscach, będziesz miał okazję podziwiać piękno i kulturę Włoch. Grafika jest przyjemna: brak mrocznych lokacji, w których musisz wysilać wzrok w poszukiwaniu przedmiotów. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje nam się, że jest to przeciętna gra ukrytych przedmiotów, która zyska zarówno fanów, jak i przeciwników.