Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hide & Secret 3: Pharaoh's Quest gra
3.4426229508197
61

Hide & Secret 3: Pharaoh's Quest

"Hide & Secret 3: Pharaoh's Quest" to wyjątkowa gra ukrytych przedmiotów, w której musisz odszukać skradzione skarby. Odwiedź wiele miejsc na całym świecie i przywróć starożytne relikty na właściwe miejsce. Wykorzystaj swoje doświadczenie, aby rozwiązać skomplikowane zagadki, zebrać wszystkie części starożytnych skarbów i umieścić je z powrotem w grobowcu faraona. Tylko Ty możesz rozwikłać tajemnicę w grze "Hide & Secret 3: Pharaoh's Quest", więc nie przegap jej!

HIDE & SECRET 3: PHARAOH'S QUEST ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HIDE & SECRET 3: PHARAOH'S QUEST

HIDE & SECRET 3: PHARAOH'S QUEST RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Pharaoh’s Quest” firmy Anarchy Enterprises to ostatnia gra z serii “Hide & Secret”. Twoim zadaniem w tej niełatwej grze ukrytych przedmiotów jest połączenie Faraona z jego Królową poprzez odtworzenie ich grobowców. Wybierz się w podróż dookoła świata i odszukaj wszystkie artefakty, które zostały wykradzione z grobowca Faraona i jego Królowej, aby zapewnić im wieczne szczęście po śmierci... Read more

Każda scena z ukrytymi przedmiotami w grze “Hide & Secret 3: Pharaoh’s Quest” posiada dwa rodzaje ukrytych przedmiotów: bezużyteczne śmieci i przedmioty, których użyjesz później do poradzenia sobie z rozmaitymi zadaniami. Odkrycie celu tych przedmiotów może czasem być frustrujące, ale zawsze można skorzystać z wygodnego systemu podpowiedzi, który jest dostępny za każdym razem, kiedy uda Ci się coś zrobić.

Gra posiada jasną i przejrzystą grafikę, jednak niektóre przedmioty są trudne do odnalezienia, gdyż są zbyt ciemne lub zamazane. Długość gry jest odpowiednia, ale nieszczególny sens ma granie w nią więcej niż raz. Muzyka i efekty dźwiękowe są w porządku.

Oczywiście “Hide & Secret 3: Pharaoh’s Quest” nie jest najlepszą z dostępnych gier ukrytych przedmiotów, ale nie jest też najgorsza. Jeśli jesteś fanem tej serii albo po prostu lubisz gry tego rodzaju, nie powinieneś jej przegapić. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.2

Hard Drive: 82 MB