Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Przeklęte Ziemie: Bezsenność gra
4.3076923076923
26

Przeklęte Ziemie: Bezsenność

„Nie chcę cię straszyć, ale zamierzamy zrobić labotomię”, powiedział lekarz do Angeli w nowej grze przygodowej HO pt. Przeklęte Ziemie: Bezsenność. Czy powinna się niepokoić? Może to jedyny sposób by powstrzymać jej nocne koszmary...A co jeśli nie jest szalona tak jak wszyscy myślą? Wkrocz do tajemniczego świata marzeń, fantazji i wspomnień w tej niezwykłej grze. Zachowaj trzeźwy umysł, bo ciężko nie zwariować podróżując przez różne światy. Pobierz Przeklęte Ziemie: Bezsenność całkowicie za darmo i odkryj prawdę!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Przeklęte Ziemie: Bezsenność. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

PRZEKLĘTE ZIEMIE: BEZSENNOŚĆ ZRZUTY EKRANU

PRZEKLĘTE ZIEMIE: BEZSENNOŚĆ RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Akcja nowej gry pt. Twisted Lands – Insomniac z gatunku ukryte obiekty zaczyna się słowami szalonego doktora: „Nie chcę cie straszyć, ale zrobimy lobotomię”. Tu zaczyna się tajemnica. Alawar Entertainments bardzo się postarało tworząc ta grę. Czyściutka grafika, przepiękna sceneria, mnóstwo scen do przemierzenia, subtelna acz upiorna muzyka, przejrzyste sceny HO i ciekawa, tajemnicza fabuła, która trzyma w napięciu do samego końca. W sumie jest tu niewiele scen HO, jako, że jest to bardziej gra typu przygodowego a łamigłówki są z reguły dość proste. Czas gry jak dla mnie, wyniósł około 4-5 godzin lub nawet mniej, w zależności od waszych umiejętności w tego typu grach. Czy to dobry sposób na spędzenie weekendu?.. Read more

Pewna dziewczyna o imieniu Angela budzi się po strasznym wypadku samochodowym w szpitalu psychiatrycznym. Ciągle stara się uciec, jednak za każdym razem zostaje złapana. Dziewczyna dowodzi swej poczytalności ciągłymi próbami ucieczki i tak zaczyna się jej przygoda, w której stara się dowiedzieć co się wydarzyło jej i jej mężowi. Następnie zostają podane jej silne leki, po zażyciu których wkracza w świat koszmarnych snów. Powstaje pytanie który ze światów jest prawdziwy? Nie chcemy zdradzać zakończenia ale wolno nam zdradzić, że przemierzy ona wiele dziwnych i ciekawych miejsc. Jest to coś w rodzaju śnienia na jawie, gdy przemieszczamy się z miejsca na miejsce bez ostrzeżenia czy wyjaśnień. Myślę, że jest to niezwykle interesujące.

Po drodze Angela znajduje artykuły prasowe, które opowiadają podobne historie zaginionych ludzi, zatem przestańcie czytać listy i artykuły. Jednak jeśli je przegapisz możesz się nieźle zamieszać. Zakończenie przychodzi nagle, jakby zapowiadało kontynuację tej niezwykłej historii a poziom bonusowy nie kontynuuje głównej historii. Moim zdaniem, wiodąca opowieść w zupełności wystarczy, patrząc na grę bonusową, która się od niej odcina.

Podsumowując, Twisted Lands – Insomniac jest grą w którą warto zagrać. Nie będziesz żałował ani minuty spędzonej przed ekranem komputera. Powodzenia!