Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet gra
2.6206896551724
29

The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet

Historia Romea i Julii jest najsmutniejszą historią miłosną wszech czasów, czyż nie? Czy jednak ktokolwiek zna jej kulisy? The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet, nowa, fascynująca gra z gatunku HO zabierze cię w czasy Szekspira, gdzie będziesz mógł poznać pisarza i jego niezwykłe dzieła. Pomóż Szekspirowi dokończyć jedno z najwybitniejszych dzieł o tragicznej miłości : Rome and Juliet! Pobierz The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet całkowicie za darmo i spotkaj główne postacie tej osławionej sztuki!

THE CHRONICLES OF SHAKESPEARE: ROMEO & JULIET ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE CHRONICLES OF SHAKESPEARE: ROMEO & JULIET

THE CHRONICLES OF SHAKESPEARE: ROMEO & JULIET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Big Fish Games prezentuje swoja nowa grę z gatunku ukryte obiekty pt. Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet. Zdaje nam się jednak, że jest to swoisty mix gatunku przygody i HO, zatem jeśli chcecie czystej gry z ukrytymi obiektami, gra nie jest dla was, jeśli chcecie jednak spróbować gry wskaż i kliknij typu przygoda, które zazwyczaj są dla was zbyt trudne jest to dobra gra by zacząć. Dlatego dla miłośników gier przygodowych gra będzie idealna. Pierwszą rzeczą przykuwającą uwagę jest fabuła i postacie. Kto nie zna wzruszającej historii Romea i Julii? Gra zawiedzie was do Londynu w roku 1590, w czasy szekspirowskie. Zanurz się głęboko w tą niezwykłą opowieść i pomóż kochankom. Gra świetnie zrobiona i daje poczucie doskonałej znajomości tej wybitnej sztuki... Read more

Jak większość przygód, gra nie ogranicza was czasowo, wręcz przeciwnie, należy z dokładnością oglądać scenki wyświetlane pomiędzy poszczególnymi częściami gry. Wstęp jest piękny, opatrzony doskonałą muzyką odpowiadającą w całości atmosferze i ówczesnym czasom. Nie pomijajcie tego, ponieważ oferuje wam fabułę i opowieść poza głównym wątkiem o Romeo i Julii. The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet posiada wspaniałe, szczegółowe wykonanie, grafika jest przejrzysta i czysta a okres historyczny doskonale uchwycony. Przedmioty są odpowiednie a kolory żywe i jaskrawe. Jednak wiele obiektów ciężko dojrzeć. Fakt, że postacie Romea i Julii wyglądają bardziej jak gwiazdy hollywoodzkie jest zabawny, ale może być.

Deweloperzy pokazali mistrzostwo, jednak musieli dać na wstrzymanie byśmy mieli w co grać. Nie będziemy zaprzeczać, że jest denerwujące to, że nie możemy zbierać różnych rzeczy i przechowywać ich, jednak daje to możliwość zastanowienia się o czym naprawdę opowiada gra.

Podsumowując, twórcy dali nam dobrą, wciągająca grę opatrzona świetna grafiką. The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet jest niezła grą przygodową z dobrą porcją łamigłówek, spektakularnymi ilustracjami i rozsądnymi tematami muzycznymi. Jasne jest, że nie przekona to wszystkich, ale ci, którzy spróbują, z pewnością nie będą żałować!