Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
XIII - Lost Identity gra
4.25
12

XIII - Lost Identity

Poszukiwany i oskarżony o morderstwo prezydenta USA, młody mężczyzna XIII desperacko potrzebuje twojej pomocy w nowej grze przygodowej XIII - Lost Identity! Główny bohater jest śledzony przez tajemniczą postać i jego życie jest cały czas zagrożone. Zmierz się z wieloma intrygami, skandalami i konspiracją w międzyczasie gromadź kawałki przeszłości i składaj je w całość. Pobierz XIII - Lost Identity już teraz całkowicie za darmo i wykaż się zdolnościami HO i zrób wszystko by ocalić XIII!

XIII - LOST IDENTITY ZRZUTY EKRANU

XIII - LOST IDENTITY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

XIII: Lost Identity jest nowa grą od Anuman Interactive, która wzbogaca kolekcję gier HO. Akcja kręci się wokół mężczyzny, który desperacko poszukuje prawdy o swojej przeszłości a wspaniała gra wskaż i kliknij wciąga nas głęboko w intrygującą, przygodową atmosferę... Read more

Trzeba przyznać, że historia tajemnic czyjejś przeszłości jest dość udana. Miły, rysunkowy styl idealnie prezentuje dramatyczna akcję jednak poziom wyzwań w grze jest przerażająco niski. Niektóre z ukrytych przedmiotów są tak maleńkie, że nawet używając podpowiedzi ciężko je odszukać. Nieskończone, zbite sceny HO przerywane są tymi samymi, prymitywnymi łamigłówkami i mini-grami.

Wizualnie, XIII: Lost Identity wygląda przeciętnie. Ogólny wygląd gry nie jest zły, jednak, wykonanie graficzne w tle interaktywnych scen jest fatalne. Dla głównego bohatera, deweloperzy wybrali wizerunek rysunkowy. W sumie dlaczego nie? Niektórym ten trik się udawał. Jednak tym razem wygląda to marnie i żałośnie.

Podkład muzyczny nie jest zbyt agresywny i większość efektów dźwiękowych dopasowana jest do poszczególnych scen. Nie znajdziemy tu również podkładów głosowych, ale za to będziemy mieli mnóstwo „zabawy” z nudnymi dialogami. Gra mogłaby zaoferować nam dobrą porcję rozrywki, jeśli deweloperzy zdawaliby sobie sprawę z tego co zrobili.

Dziś istnieje dużo o wiele ciekawszych gier niż XIII: Lost Identity. Wybaczcie szorstkość, ale to właśnie nazywa się recenzja:)