Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Isla Dorada Epizod 1 - Piaski Efranis gra
3.5
8

Isla Dorada Epizod 1 - Piaski Efranis

Pierwszym odkryciem młodej archeolog Jessica Pandora jest starożytny artefakt. Jednak przedmiot ten okazuje się być magiczny i natychmiast przenosi dziewczynę na tajemnicze ziemie. Tu zaczyna się pierwsza, zatrważająca przygoda młodej poszukiwaczki zatytułowana Isla Dorada - Episode 1: The Sands of Ephranis. Jessica potrzebuje twojej pomocy by wydostać się z tego przedziwnego miejsca. Pobierz tą niesamowitą grę całkowicie za darmo i wybierz się w niezapomniana podróż na odległą wyspę. Isla Dorada - Episode 1: The Sands of Ephranis będzie idealna dla każdego fana gier HO!

ISLA DORADA EPIZOD 1 - PIASKI EFRANIS ZRZUTY EKRANU

ISLA DORADA EPIZOD 1 - PIASKI EFRANIS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Isla Dorada - Episode 1: The Sands of Ephranis jest nową grą z gatunku ukryte obiekty od Fun Forge Digital. Jeśli lubicie dużo scen z ukrytymi obiektami, podkładanymi dialogami, przesuwanymi scenami i jeżeli bawią was źle napisane wyrazy z pewnością pokochacie tą grę!.. Read more

Wcielicie się tu w rolę Jessici Pandory – młodej pani archeolog, która została teleportowana do Isla Dorada i teraz potrzebuje waszej pomocy by wrócić do domu. Fabuła wydaje się być dość interesująca, jednak nie powalająca. Jednak spróbować zawsze warto.

Zdaliśmy sobie sprawę, że nie możemy powiedzieć nic dobrego czy pozytywnego o grze Isla Dorada - Episode 1: The Sands of Ephranis. Łamigłówki są dla dzieci, grafika w miarę dobra, a podkład dźwiękowy i muzyka też nie prezentują się rewelacyjnie. Cała akcja toczy się zbyt wolno. Nie jesteśmy pewni waszego zainteresowania grą, która zawiera tyle błędnie napisanych wyrazów, dziwnie nazwanych obiektów i brak akcji! Gra podobna jest do przestarzałych już w tym gatunku gier, gdzie znajdywało się przedmioty i trzeba było rozwiązać parę łamigłówek. Zagadki robią się bardziej ciekawe im dalej brniemy w grę, jednak ciężko jest kontynuować ją mając za sobą ledwo parę minut! Opisy gry przedstawiają ją jako fantastyczną ze świetną fabułą, jednak trudno nam w to wierzyć.

Jednakże Isla Dorada - Episode 1: The Sands of Ephranis ma w sobie pewien potencjał, więc jeśli będzie kolejny epizod, dajmy mu szansę!