Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Witches' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition gra
3.5862068965517
29

Witches' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition

Bądź dzielny, staraj się jak możesz i ocal małą dziewczynkę o imieniu Lynn i jej rodzinę w grze pt. Witches' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition! Rozkoszuj się fantastyczna grą HO i poznaj prawdę o przeszłości Lynn. Przełam klątwę Charleston i nie pozwól by wiedźma zabiła członków tej rodziny!Ocal małą dziewczynkę, obroń ja przed paskudna wiedźmą, niech wygra sprawiedliwość. Spiesz się i pobierz Witches' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition już teraz, całkowicie za darmo i zostań bohaterem!

WITCHES' LEGACY: THE CHARLESTON CURSE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY WITCHES' LEGACY: THE CHARLESTON CURSE COLLECTOR'S EDITION

WITCHES' LEGACY: THE CHARLESTON CURSE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Elephant Games, który przyniósł nam wspaniałą serię Fear for Sale proponuje nam Witches’ Legacy: The Charleston Curse. Co z jakością gry, innowacją i mistrzostwem? Czy się poprawili?.. Read more

Opowieść o dziewczynce pozostawionej na łasce czarownicy jest dziś chyba jedną z najmroczniejszych. Choć mieliśmy do czynienia z setkami nawiedzonych posesji, złymi duchami itp…ta gra jest kompletnie odmienna dzięki nowemu, innowacyjnemu i zmyślnemu przedstawieniu fabuły. Już pierwsze minuty powodują, ze kompletnie wchodzimy w tworzony klimat, a kolejne sceny potęgują to wrażenie. Deweloperzy dopracowali klasyczną grę HO i dodali mnóstwo zwrotów dla odmiany. W rezultacie, otrzymaliśmy wyzywająca grę i doskonałe wykonanie.

W grze Witches’ Legacy: The Charleston Curse sceny HO mogą czasem wydawać się „nieme” jeśli chodzi o kolorystykę jednak doskonale pasuje to do całokształtu gry. W scenach mamy do czynienia z interakcją, co przynosi chwilę wytchnienia w klasycznym polowaniu na obiekty. Łamigłówki nie są trudne i można je łatwo ominąć, jednak urozmaicają one główny watek gry.

Od strony graficznej, Witches’ Legacy: The Charleston Curse wygląda świetnie, choć może lekko zbyt pospiesznie by utrzymać posępną atmosferę. Gra zawiera odpowiednie animacje i sceny przerywnikowe, które są bardzo wiarygodne. Podkład muzyczny jest w porządku bez irytujących tonów.

Czy ta gra zasługuje na pozycję lidera na naszej top liście? Czas pokaże. Jednak gra jest zdecydowanie warta uwagi i zarówno nowi gracze gatunku jak i weterani będą bardzo zadowoleni. Serdecznie polecamy!