Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Surface: Mystery of Another World Collector's Edition gra
3.4285714285714
28

Surface: Mystery of Another World Collector's Edition

Surface: Mystery of Another World Collector's Edition jest kolejną, wspaniała grą HO, która pozwala ci na doskonalenie swoich umiejętności. Pomóz głównej bohaterce odnaleźć zaginionego syna i przywrócić jej spokojne życie na właściwy tor! Wyrusz w podroż do innego świata by powstrzymać dziwne zdarzenia, które dzieją się wokół ciebie i bohaterki. Czas skorzystać ze swojej wiedzy HO by odkryć tajemnice i uratować chłopca zanim będzie za późno! Pobierz Surface: Mystery of Another World Collector's Edition całkowicie za darmo już teraz!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

SURFACE: MYSTERY OF ANOTHER WORLD COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SURFACE: MYSTERY OF ANOTHER WORLD COLLECTOR'S EDITION

SURFACE: MYSTERY OF ANOTHER WORLD COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Każda opowieść HO wydaje się być przeróbka poprzedniej: zaginieni członkowie rodzin, szpitale psychiatryczne, starożytne klątwy, szalone demony, duchy, itp.. Surface: Mystery of Another World jest nowa gra od Elephant Games jednak tez nie oferuje nam nic nowego: zły człowiek porwał twoje dziecko, więc zacznij szukać motyli lub innych bzdur by go ocalić... Read more

Znacie to? Pewnie, graliście w to już miliony razy. Jednak nie powinno wam to przewrócić w głowach bo Surface: Mystery of Another World jest na prawdę wartościową grą. Co jest najważniejsza cechą każdej gry HO? Oczywiście, wykonanie wizualne! Trzeba przyznać, ze tu jest ona doprawdy przepiękne, możecie tu rozróżnić nie tylko każdy najdrobniejszy przedmiot ale poczujecie jakbyście sami byli częścią każdej przemierzanej sceny.

Nie jest tajemnicą, że grafika jest przykrywka dla innych problemów, które gar może stwarzać. Na szczęście, nie ma nic złego co można by powiedzieć o Surface: Mystery of Another World. Sceny HO, choć trochę przyćmione, są zabawne i wyzywające. Łamigłówki i mini-gry są nam znane jednak niektóre są cięższe i trochę inne. System podpowiedzi jest dość hojny , dając nam dokładny kierunek, w którym powinniśmy pójść. Lepiej by było gdyby dawał podpowiedzi czy wskazówki zamiast rozwiązania

Podsumowując, Surface: Mystery of Another World ma spójna i intrygująca fabułę, która na początku nie wciąga za bardzo. Graficznie, gra pracuje idealnie tworząc wspaniałe doświadczenie. Koniecznie spróbujcie!