Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Surface: The Soaring City Collector's Edition gra
4.5882352941176
17

Surface: The Soaring City Collector's Edition

Co może być lepsze niż nowa cześć twojej ulubionej serii gier? Tym razem przedstawimy trzecią część z serii gier Surface 3: The Soaring City! Ta przygoda HO zapowiada się niezwykle intrygująca niż poprzednie części. Zmierz się z nierozwikłanymi sekretami i poznaj prawdę. Zdumiewające postacie, wyzywające łamigłówki i zwroty akcji czekają na ciebie w Surface 3: The Soaring City! Poczekaj na ukazanie się tej obiecującej gry, co nastąpi już niedługo!

SURFACE: THE SOARING CITY COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SURFACE: THE SOARING CITY COLLECTOR'S EDITION

SURFACE: THE SOARING CITY COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Pragnienie latania jest tak stare jak ludzka rasa. Dowody na to twierdzenie znajdujemy w mitach i legendach jakie tworzyliśmy o niebie i innych przepięknych rzeczach, które czekają na nas ponad chmurami. By się do nich zbliżyć wymyśliliśmy samolot i inne podniebne urządzenia. Niektórzy nawet wierzą, że Atlantyda została zbudowana w chmurach! Jednakże, nie wiemy tego na pewno dlatego też możemy jedynie o tym pomarzyć grając w nową grę zatytułowaną Surface: The Soaring City! Ta gra to trzecia część serii a Elephant Games zdołało stworzyć wspaniałą grę! Jeśli jesteście gotowi na wizytę w chmurach i przeżyć przygodę swojego życia, dołączcie do nas i pobierzcie tą grą już dziś! Nie zapomnijcie jednak przeczytać całości naszej recenzji!.. Read more

Surface: The Soaring City posiada wiele ciekawych cech, jednak dla nas najlepsza była fabuła. Jest ona czasami zabawna i niesamowita, ale nie umniejsza to dobrej zabawy! Twój brat, który jest utalentowanym, acz szalonym naukowcem odkrył coś wspaniałego: miasto w chmurach! Do tego dodał pióra ludzkim rękom, przez co mogli latać. Gdy przybywasz tam by odnaleźć brata widzisz dziwny obraz bitwy człowieka-ptaka, który grozi, że zniszczy podniebne społeczeństwo. Twoim zadaniem jest odnalezienie brata i pomoc w przywróceniu pokoju w tym niezwykłym społeczeństwie. Opowieść jest przedstawiona w ciekawych scenach przerywnikowych i przez grę żywych aktorów, co jest później przekształcone w wewnętrzną grę video. Ten rodzaj opowieść na pewno się wam spodoba!

Grywalność w Surface: The Soaring City jest niesamowita! Ta gra ukryte obiekty z powodzeniem wplata różne aspekty przygody i gier puzzle, co tworzy wspaniałą mieszankę gatunków! Sceny HO dają mnóstwo zabawy i gra się w nie tylko raz, co zmienia tempo gry i nie pozwala się nudzić. Większość scen jest interaktywna i przyjemna. Znajdziemy tu kilka łamigłówek logicznych do rozwiązania by iść do przodu, a większość czasu trzeba będzie używać przedmiotów z inwentarza by rozwiązywać zagadki. Niektóre łamigłówki są trudne, niektóre łatwe, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziemy tu też mapę. Mapa posiada pewne cechy dziennika, więc zawiera także informacje niezbędne do rozwiązania gry. Oczywiście, będzie można używać podpowiedzi za każdym razem jak utkniemy. Trzeba przyznać, że brzmi to ciekawie, więc upewnijcie się, że pobraliście próbną wersję gry lub też możecie zakupić nielimitowaną, pełną wersję, która oferuje niezwykłą przygodę.

Doświadczenia audio-wizualne w grze Surface: The Soaring City są bardzo dobre, prawie doskonałe! Tła i teatralna atmosfera są niezwykłe, podobnie jak sceny przerywnikowe. Muzyka stworzona w formie ciekawych kompozycji, co tworzy mistyczny i przygodowy ambient!

Podsumowując, gra zawiera udoskonalenia wszystkiego co dobre w serii Surface. Surface: The Soaring City oferuje kolorową, piękna grafikę w połączeniu z żywą muzyką i niesamowitą fabułą, którą wzmacnia pierwszej klasy grywalność. Miłej zabawy z tą wspaniała grą!