Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Trapped: The Abduction gra
3.8979591836735
49

Trapped: The Abduction

The Abduction to tajemnicza i upiorna gra. To prawdziwy podarunek z okazji Halloween dla miłośników opowieści z dreszczykiem. Grając, wcielasz się w rolę dziewczyny uprowadzonej przez nieznanego szaleńca. Twoim celem jest oczywiście wyjście z opresji. Jednak zanim odzyskasz wolność, będziesz musiał rozwiązać mnóstwo łamigłówek, uniknąć pułapek itd. Pamiętaj, że szaleniec śledzi każdy Twój krok. Wykorzystaj więc wszystkie swoje umiejętności, aby zaplanować ucieczkę. Powodzenia!

TRAPPED: THE ABDUCTION ZRZUTY EKRANU

TRAPPED: THE ABDUCTION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Trapped: The Abduction”  to ekscytująca gra ukrytych przedmiotów, stworzona przez firmę Gogii Games, która przeniesie Cię w przerażający świat zbrodni. Gra polega głównie na poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, choć napotkasz na drodze także kilka łamigłówek. Szczerze mówiąc, poszukiwanie przedmiotów jest nieco utrudnione przez ciemne i niezbyt barwne tła. Choć pomagają one tworzyć mroczną atmosferę w grze, czynią ukryte przedmioty ledwie dostrzegalnymi. Wiele razy będziesz potrzebował pomocy - na szczęście do dyspozycji masz system odnawialnych podpowiedzi. Możesz korzystać z nich do woli, ale pamiętaj, że na każdą kolejną podpowiedź będziesz musiał poczekać minutę... Read more

Na całe szczęście gra nie narzuca limitów czasowych, a kara za przypadkowe kliknięcia nie jest zbyt surowa - po zbyt wielu nieprawidłowych kliknięciach obraz staje się niewyraźny i słychać śmiech mordercy. Jeśli chodzi o łamigłówki, to nie są one szczególnie łatwe, ale możesz je zawsze pominąć.

“Trapped: The Abduction” to przerażająca i niełatwa gra, która może sprawić problemy nawet najbardziej doświadczonym graczom. Choć oszczędna kolorystyka czyni grę naprawdę upiorną, jest ona także wyzwaniem dla oka. Wiele ciemnych, brązowych pomieszczeń i przedmioty utrzymane w tej samej tonacji były nieco rozczarowujące. Jednak gra stanowi niezłą odmianę dla tych, którzy nie martwią się o swój wzrok.