Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Princess Isabella: Return of the Curse gra
2.969696969697
132

Princess Isabella: Return of the Curse

Złudnym było wrażenie pozbycia się wiedźmy w pierwszym epizodzie! Tym razem wiedźma wróciła by porwać królewskie dziecko. Zamierza rzucić klątwę na całe królestwo! Zagraj w „Princess Isabella: Return of the Curse”, długo oczekiwany sequel z kategorii 'ukryte obiekty' i ocal królestwo! Po drodze nie będziesz jednak osamotniony. Dobra wróżka i malutki smok są gotowi by ci pomóc. Pobierz „Princess Isabella: Return of the Curse” zupełnie za darmo i zdejmij rzuconą klątwę!

PRINCESS ISABELLA: RETURN OF THE CURSE ZRZUTY EKRANU

PRINCESS ISABELLA: RETURN OF THE CURSE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Seria gier „Princess Isabella” została wzbogacona o nową część, „Princess Isabella: Return of the Curse”. Pokonana w poprzedniej części wiedźma nie zamierza się poddać! Rodzina królewska ma jeden słaby punkt – ich maleńką córeczkę. W akcie zemsty zła wiedźma zamierza porwać królewskie dziecko i rzucić klątwę nie na zamek lecz na całe królestwo. Pierwsza gra całej serii zatytułowana „Princess Isabella: A Witch’s Curse” zadziwia jakością i wysoko ustawia standardy. Jednakże Gogii zdecydowanie przebił to swym rewelacyjnym sequelem. Gra dopracowana jest w każdym szczególe począwszy od sposobu gry, postaci, animacji, tła na fabule i podkładzie głosów kończąc... Read more

Wciągająca kontynuacja historii uzupełniona jest przez rozwój systemu doładowań. Poza wróżką z pierwszego epizodu, w „Princess Isabella: Return of the Curse” możemy natknąć się na innego przyjaciela – małego smoka, który pomaga ci zyskać kolejne doładowania. Istnieje jeszcze jedno ulepszenie sequelu: naszym zadaniem jest poszukiwanie lokacji ukrytych obiektów, które rozmieszczone są w licznych częściach królestwa, nie tylko w samym zamku.

Być może dla niektórych wygląd zamku w „Princess Isabella: Return of the Curse” może nie wydawać się zbyt barokowy. Jednakże tło jest równie wystawne, a każdy krajobraz możemy zobaczyć w dwóch wersjach: zaklęty i odczarowany. Ciężko jest znaleźć słowa by opisać przepiękną grafikę jak i pomysł sterowania grą.

„Princess Isabella:Return of the Curse” jest dość mroczna dzięki dramatycznej fabule o porwanej maleńkiej księżniczce, a zabarwienie całej gry jest wzmocnione podkładem muzycznym, w który wplecione są nawet klasyczne melodie z dzieciństwa. Kończąc grę już nigdy nie będziecie mogli słuchać np. ‘Mary Had a Little Lamb’ wykonaną w taki sposób.