Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Princess Isabella: A Witch's Curse gra
3.8770642201835
545

Princess Isabella: A Witch's Curse

Księżniczka Isabella zamierza poślubić swojego ukochanego Księcia Adama, jednak kiedy przybywa do zamku odkrywa, że podła czarownica rzuciła czar na wszystkich jego mieszkańców. Młody Książę, tak jak wszyscy inni, zamienił się w lustro i tylko Isabella może go ocalić. Pomóż jej przeszukać zamek i przywrócić życie jego mieszkańcom w tej bajecznej grze ukrytych przedmiotów "Princess Isabella: A Witch's Curse"!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

PRINCESS ISABELLA: A WITCH'S CURSE ZRZUTY EKRANU

PRINCESS ISABELLA: A WITCH'S CURSE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Trudno określić jakiego gatunku grą jest “Princess Isabella: A Witch’s Curse” ponieważ wydaje się ona zawierać elementy wszystkiego. Będziesz musiał rozwiązać łamigłówki, znaleźć ukryte przedmioty, zagrać w gry zręcznościowe i zrobić co w Twojej mocy, aby zdjąć zły czar z Twojego rodzinnego zamku, w którym znajduje się także Twój ukochany książę... Read more

Maleńka wróżka, bardzo podobna do towarzyszki Piotrusia Pana, będzie towarzyszyć Ci w Twoich przygodach. Na pierwszych poziomach dostarczy Ci ona podpowiedzi, ale także zdobędzie przydatne umiejętności rozbijania i palenia różnych obiektów na dalszych etapach gry. Twoja mała pomocnica potrafi być irytująca, szczególnie kiedy się odezwie. W rzeczywistości głosy wszystkich bohaterów są okropne, ale zdaje się to być jedyną wadą gry.

“Princess Isabella: A Witch’s Curse” posiada piękną grafikę, bardzo dobrą długość i przyjemne sterowanie. Zamek, w którym się znajdujesz posiada tak wiele komnat i ciekawych zadań, że nie będziesz mieć czasu na nudę. Gra jest świetnie wykonana.

Ponieważ “Princess Isabella: A Witch’s Curse” zawiera tak wiele różnorodnych misji, wydaje się, że każdy powinien spróbować w nią zagrać. Jeśli Ci się spodoba z niecierpliwością będziesz czekać na sequel, nad którym firma Gogii Games już pracuje!